Skirtingi dantų implantai: kokius pasirinkti?

Kodėl svarbu pasirinkti dantų implantus? Jeigu temsite laiką ir ilgai netvarkysite savo dantų, galite susidurti su skaudžiomis pasekmėmis – skaudžiausia jų dantų netekimas. Pasiruošimas impantacijai yra toks pat kaip pirmajam skrydžiui: atsakingas ir reikalaujantis žinių. Jei jau taip atsitiko, jog netekote savo dantų, tuomet yra tik vienas geriausias būdas juos atkurti: tai yra implantai. „Straumann“ implantai ar tiltai ant dantų – ką pasirinkti?

 

Kas yra tiltas ant dantų?

 

Ne paslaptis, jog šiuo būdu atkuriami dantys kainuos pigiau nei jų implantavimas, bet yra kitas neigiamas aspektas. Tilto dėjimui reikalingas aplinkinių dantų šlifavimas, o tai trumpina šių dantų gyvavimo laiką, todėl ateityje galite susidurti su papildomomis išlaidomis.

 

Kalbant apie ilgaamžiškumą, viskas priklauso nuo asmeninės higienos, tilto dydžio, kitų dantų bei jų šaknų. Žinoma, įtaką daro ir žalingi įpročiai, tarpjų ir dantų griežimas. Geroji dalis ta, jog tiltas tarnauja kaip natūralūs žmogaus dantys, o pati procedūra visiškai neskausminga.

 

Kuo skiriasi dantų implantai?

 

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog dantų implantai – „Straumann“  implantai ar bet kurie kiti – yra pati brangiausia priemonė atkurti natūralius dantis, ilgalaikėje perspektyvoje matomas visai kitoks rezultatas. Implantų tarnavimo laikas yra itin ilgas, todėl lyginant su kitomis priemonėmis, jie tampa pigesni.

 

Verta paminėti, jog ši priemonė yra ilgaamžiškiausia iš visų. Žinoma, jiems taip pat reikalinga rūpestinga priežiūra, jog jų tarnavimo laikas būtų kaip įmanoma ilgesnis. Verta atsisakyti žalingų įpročių.

 

Kodėl implantai viena patraukliausių priemonių? Todėl, jog jie atkuria tiek estetinę, tiek kramtymo funkcijas bei gaminami iš titano – pastaroji medžiaga puikiai suderinama su žmogaus organizmu. Taip pat šiuo būdu nėra pažeidžiami aplinkiniai dantys.

 

„Straumann“ implantai

 

„Straumann“ implantai – šveicariška kokybė. Jų kaina yra prieinama, asortimentas platus, o trukmei duodama garantija – trukmės laikas yra net iki 2 kartų ilgesnis nei kitų įprastų implantų. Verta paminėti, jog pastarieji pripažįstami, kaip geriausiai priaugintys prie kaulo. Taip pat ši implantų rūšis yra paremta klinikiniais tyrimais, kuriuos kasmet atlieka Straumann komanda.

 

Taigi, jeigu atsitiko taip, jog jums reikalingi implantai, apsvarstykite savo individualią situaciją ir pasirinkite priemonę, kuri atitiktų jūsų lūkesčius bei norus.

Naujausi įrašai

Kategorijos