5 naudingi patarimai kraustantis

Persikraustymas daugeliu atvejų gali sukelti nemažą galvos skausmą. Dažnai žmonės net nesusimąsto, kiek daug daiktų turi, kol nereikia jų pervežti. Tokį procesą palengvinti gali apgalvotai parinktos priemonės ir tinkamai priimti sprendimai.

 

1. Pasirinkite reikalingą inventorių

 

Perkraustymo paslaugos teikiamos beveik visuose didesniuose miestuose, bet galbūt norite viskuo rūpintis patys? Tuomet atkreipkite dėmesį  į reikiamą inventorių. Tai gali būti: pakavimo dėžės, juosta, plėvelė ar žymekliai. Renkantis dėžes svarbu, kad jos būtų tvirtos. Taip apsaugosite daiktus nuo dūžių, lūžių ar kitokių nepageidaujamų pažeidimų. Norint sutaupyti, verta dėžėmis pradėti rūpintis iš anksto. Jas pakuojant svarbu nepagailėti lipnios juostelės, kuri gali padėti užtikrinti stabilų daiktų transportavimą.

 

2. Naudokite užrašus ant dėžių

 

Tai neužima daug laiko, tačiau gali labai palengvinti persikraustymo procesą. Pažymėtose dėžėse daiktus rasti daug paprasčiau ir patogiau. Taip išvengiama laiko gaišimo, nereikia atidarinėti kiekvienos dėžės vien dėl to, kad pažiūrėti, kokie daiktai joje sudėti.

 

3. Tinkamai apsaugokite daiktus

 

Dūžtantiems daiktams patartina naudoti burbulinę plėvelę. Ją galima rasti įmonėse, kuriose teikiamos pakavimo ar perkraustymo paslaugos ar internetinėse parduotuvėse. Tokia plėvelė padeda sumažinti įvairias vibracijas gabenant krovinius ir padeda išvengti jų kontakto. Be to, ja galima apvynioti ir baldų kampus. Daiktų apsaugai galima panaudoti ir paprasčiausią rankšluostį, kuris sumažina judėjimo galimybę ir užpildo tuščius tarpus.

 

4. Prieš išrenkant nufotografuokite

 

Tai gali ypač padėti surinkinėjant tam tikrus elektronikos prietaisus po persikraustymo. Dažniausiai juos išrinkti nebūna labai sudėtinga ar bent jau ne taip sudėtinga kaip surinkti. Pasinaudojus padarytomis nuotraukomis galima daug greičiau sutvarkyti prietaisus, negaištant laiko instrukcijoms.

 

5. Nenuimkite rūbų nuo pakabų

 

Kadangi juos vis tiek dažniausiai reikia sukabinti. Pakabos neužima daug vietos, o rūbų pervežimas taip gali tapti daug lengvesnis. Net jei nenaudojate perkraustymo paslaugos, drabužius galite paprasčiausiai gabenti automobilyje sukabinant juos ant rankenų ar sėdynių. Be to, svarbu ir tinkamai juos apgaubti plėvele ar maišu taip apsaugant nuo išpurvinimo.

 

Atsižvelgus į šiuos patarimus, persikraustymas gali tapti patogesnis ir paprastesnis. Pradėjus rūpintis iš anksto, kai kurios priemonės išvis nieko nekainuoti.

Naujausi įrašai

Kategorijos