5 netradiciniai naktinių užuolaidų perdirbimo būdai

Senos užuolaidos pabosta, o kai skalbimas tampa jau sunkiai įmanoma misija, atrodo, kad ateina laikas jas atnaujinti. Nors dažniau atnaujinamos dieninės užuolaidos, naktinėms dėmesio skirti taip pat reikėtų. Sunkūs audiniai dažnai gąsdina, tačiau ir išmesti juk nesinori. Gerą audinį reikia naudoti. O kaip ir kur – jau mes papasakosime.

Išmokite mąstyti nestandartiškai

Štai ties čia kol kas ir sustokime. Standartinio mąstymo žmonėms naktinės užuolaidos yra būdas pridengti langus, kai kambaryje įjungta šviesa ir taip išlaikyti privatumą. Dar kartais tai tampa durų užsklanda arba būdu atskirti kelias erdves. Tačiau jos vis tiek yra kabinamos. Ir naudojamos kaip užuolaidos. Jei pabandytumėte mąstyti šiek tiek kitaip, greitai suprastumėte, kad užuolaidos visų pirma yra audinys. O iš audinio galima padaryti galybę dalykų.

5 skirtingi užuolaidų panaudojimo būdai

1. Užuolaidoms audinys nebetinkamas? Panaudokite tai iškylų pledui. Juk vasara. Šiltuoju sezonu dažnai tarsi koks magnetas būtų, traukia į gamtą. Nors žolėje gulėti ir visai smagu, apsaugokite save nuo erkių ir geriau jau gulkitės ant pledo ar tiesiog užuolaidos. Storas audinys bus malonesnis, o ant ko sėdite juk nelabai svarbu?

2. Siūkitės drabužius. Naktinės užuolaidos yra vienas geriausių audinių karnavaliniams drabužiams. Princesei, fėjai, viduramžių karžygiui ar karalienei…. veikėjų atrastume daug, tačiau ar sugebėtume iš to pasiūti kostiumą? Pabandykite? Juk niekada negali žinoti, gal tai virs ir unikaliu, analogų neturinti verslo planu?

3. Siūkite medžiaginius maišelius. Vis dar ieškote būdo, kaip panaudoti senas užuolaidas, kai langus jau puošia naujos? Pasiūkite medžiaginius pirkinių krepšius ir padalinkite kiekvienam, kas nori prisidėti prie gamtos saugojimo, bet vis dar nesugalvoja kaip tai padaryti. Štai Jums ir idėja, ir geras darbas viename.

4. Prijuostė – irgi gera idėja. Spalvingos prijuostės daugeliui ne prie širdies, tačiau vaikams – būsimiems kulinarams ir tėvelių padėjėjams – bus nuostabus atradimas. Nagi, leiskite vaikams atrasti skonių jūras. Senos naktinės užuolaidos prijuostei bus pats tas.

5. Pagaminkite vaikui palapinę. Ne ne, ne tą, kuri stovės lauke ir puse metų dulkės garaže. Pagaminkite jam palapinę, kuri galėtų stovėti kambaryje. Tai puiki žaidimų vieta. O vietoj tento naudokite užuolaidas. Viskas ko reikės – bambukiniai pagaliukai.

Iš audinio galima pagaminti beveik viską. Na, išskyrus kokį kompiuterio ekraną. Tiesiog pabandykite atpalaiduoti savo mintis ir įjunkite vaizduotę. Nereikės pripildyti šiukšlinės, o užuolaidoms bus suteikta antras gyvenimas.

Naujausi įrašai

Kategorijos