5 pasaulio vietų, kurias verta aplankyti per naujuosius metus

Priešventiniu laikotarpiu interneto platybėse bene populiariausia paieška tampa „naujametinės kelionės“. Galvoje vis kirba klausimas, kur šiemet sutikti naujus metus? Kinijoje, Jungtinėse Amerikos valstijose, Brazilijoje ar kurioje nors Europos šalyje? Nusprendėme šiek teik pagelbėti ir pateikti kelias pasaulio vietas, kuriose naujųjų metų šventės yra įspūdingiausios.

Švęskite naujuosius metus užsienyje

Tiems, kurie išsiilgo įspūdžių, kelionių ir nori praturtinti savo gražiausių prisiminimų dėžutę dar vienais nuostabiais naujaisiais metais, siūlome suskubti ir paieškoti pigesnių bilietų svetur. Kol kas laiko dar yra ir spėsite ne tik suplanuoti kelionę, bet ir užsisakyti viešbutį. Tad kur? Kur praleisti vieną gražiausių metų švenčių ir pasitikti 2018 –uosius?

  • Naujieji metai Tokijuje (Japonija)

Ką manote apie kelionę į labiausiai į Rytus nutolusią Japoniją? Tokios naujametinės kelionės metu ne tik patirsite daugybę įspūdžių, bet pažinsite visiškai kitokią kultūrą. Japonai iš tiesų yra labai šiuolaikiniai, tačiau taip pat ši šalis pasižymi bene didžiausiu ir geriausiu saugumo užtikrinimu. Ne dėl sustiprintos apsaugos, o tiesiog dėl to, kad patys japonai yra stipriai paisantys taisyklių. Ir visgi, naujieji metai čia susipina su japoniškomis tradicijomis, ne tik šiuolaikine kultūra, tačiau yra bene triukšmingiausi – vidurnaktį visas Tokijas skęsta varpų skambesy, kurie skamba 108 kartus iš kiekvienos šventyklos. Jie simbolizuoja žmogaus nuodėmes.

  • Naujieji metai Australijos Sidnėjuje?

Šis miestas pasižymi turbūt įspūdingiausiu pasaulyje fejerverkų šou. Be to, australai pirmieji ir pradeda naujųjų metų šventę ir minėjimą. Tad jei dar nežinote, kokios naujametinės kelionės norėtumėte, suskubkite ieškoti bilietų į Sidnėjų ir pasitikite naujuosius metus kitame pasaulio krašte.

  • Filmo verti Naujieji Niujorke (JAV)

Tai vienas iš miestų, kur bene kas antra vieta primins kurią nors matyto filmo sceną. Naujieji metai Niujorke, Times aikštėje ar ledo arenoje po atviru dangumi, įbridus į pusnis ar elegantiškai krentant snaigėms, klausant gražiausių naujametinių dainų ir laukiant krištolinio kamuolio ridenimo tuo ir žavūs.

  • Pasitikite Naujuosius Honkonge, Kinijoje

Čia naujametinės šventės pasitinkamos Viktorijos uoste arba… nuo laivo denio. Tad jei plūduriuojant ant vandens nejuntate jūrligės sindromo ir norite pasimėgauti fantastiškais fejerverkais stebint šventinį reginį iš kito kampo – rekomenduojama Honkongą.

  • Naujieji metai Dubajuje (JAE)

Šiuolaikiškas ir be proto prabangus miestas. Naujieji metai čia pasižymi ne tik įvairiais koncertais, bet ir lazerių, šviesų šou, akrobatiniais pasirodymais. Žibantis Dubajus nušvinta dar labiau, kai nuo pat aukščiausio miesto dangoraižio 00:00 paleidžiamas, pagal specialią choreografiją parengtas, įspūdingo dydžio ir grožio fejerverkas.

Tai tik kelios vietos, kur galite praleisti naujuosius metus, ir visgi, – vienos iš tų, kurios rengia turbūt gražiausius ir įspūdingiausius naujametinius šou pasaulyje.

Naujausi įrašai

Kategorijos