5 žaidimai, kurie neleis nuobodžiauti kelionėje autobusu

 

Visi svajojame apie dažnas keliones, planuojame ir įsivaizduojame, kaip jose linksma, smagu ir kiek daug galima jose pamatyti. Nežinomų vietų tyrinėjimas iš tiesų yra labai smagus dalykas, tačiau pats nuvykimas ir grįžimas gali būti nuobodus. Ypač tarptautiniai autobusai važiuoja ilgais atstumais, todėl juose galima praleisti ir pusdienį, ir net parą laiko. Kad nebūtų nuobodu, galima žaisti žaidimus, kurie patiks ir vaikams, ir suaugusiems.

 

1. Susipažinimo žaidimas: ką renkiesi?

 

Jeigu autobuse važiuojantys keleiviai nėra labai gerai pažįstami, šis žaidimas padės susipažinti ir susibendrauti. Šio žaidimo esmė yra paklausti kito žaidėjo klausimo, o atsakęs jis klausia sekančio žaidėjo. Jeigu žaidėjai jau yra pažįstami, žaidimą galima padaryti įdomesnį: vienas žaidėjas klausia kito žaidėjo klausimo, o kiti žaidėjai spėja, ką jis atsakys. Atspėję gali gauti prizų.

 

2. Atspėk dainą

 

Šis žaidimas tinka muzikos mėgėjams. Šio žaidimo esmė yra atspėti žaidėjo niūniuojamą dainą. Vienas žaidėjas sugalvoja dainą, o kiti turi kuo greičiau atspėti. Šis žaidimas labai linksmas ir tikrai neleis nuobodžiauti. Be to, tarptautiniai autobusai dažniausiai turi puikiai veikiančias įrangas, todėl galima spėlioti ir per grotuvą leidžiamas dainas.

 

3. Žodžių grandinė

 

Žaidėjai susitaria žaidimo temą ir raidę. Galima pasirinkti maisto produktus, sporto šakas, įžymybes, dainininkus ar kitą kokią tik sugalvoja temą. Visi paeiliui turi vardinti temą atitinkančius daiktavardžius iš pasirinktos raidės. Atsakymai kartotis negali, o nieko naujo nesugalvojantys žaidėjai iš žaidimo iškrenta. Laimi tas, kuris žaidime išlieka ilgiausiai.

 

4. Kortų žaidimai

 

Važiuojant dideliu autobusu dažniausiai atsiranda kortų kaladę pasiėmusių keleivių. Įvairius kortų žaidimus išmokti labai paprasta, todėl keleiviai gali pasidalinti savo mėgstamais žaidimais. Taip pat dažnai žaidžiamas žaidimas būna UNO, tačiau jam reikia turėti specialias kortas.

 

5. Kryžiukai ir nuliukai

 

Tai jau senas ir visiems puikiai žinomas, bet dažnai pamirštamas žaidimas. Jis puikiai tinka dviese važiuojantiems keleiviams. Galima puikiai praleisti laiką, jeigu autobuse pasidaro nuobodu.

 

Žinodami šiuos žaidimus tikrai galite nesibaiminti, kad kelionėje neturėsite ką veikti. Visi šie žaidimai bus puikus laiko praleidimo būdas. O jeigu manote, kad žaidimus žaisti bus nepatogu, tai tarptautiniai autobusai įrengti komfortiškai, kad keleiviai sėdėdami ne pavargtų, o pailsėtų.

 

Naujausi įrašai

Kategorijos