AKIŲ VOKŲ PAKĖLIMO OPERACIJA: KĄ PRIVALOTE APIE JĄ ŽINOTI?

Akių vokų pakėlimo operacija pastaraisiais metais vis labiau populiarėja. Tokia operacija gali iš esmės atjauninti žmogaus veidą, o žmogus taip atgauti pasitikėjimą savo išvaizda. Jei svarstote apie šią procedūrą, Jums privalu žinoti apie ją kelis dalykus.

 

Informacija apie procedūrą

           

Senstant akies vokai išsitempia, o juos prilaikantys raumenys susisilpnėja, dėl to virš vokų ir po jais gali kauptis riebalų perteklius, po akimis atsirasti dilgčiojimas, viršutiniai vokai „užkristi“, o po akimis atsirasti „maišeliai“. Be to, kad vizualiai atrodysite senesni, „užkritusi“ oda aplink akis gali sumažinti Jūsų matomumą į šonus (periferinį matymą).

 

Akių vokų pakėlimas (blefaroplastika) gali pašalinti šias problemas. Svplastic.com išskiria du akių vokų operacijų tipus:

 

  • Viršutinių akies vokų chirurgija. Šis operacijos tipas naudojamas siekiant pagerinti regėjimo praradimą ir pajauninti išvaizdą, akiai suteikiant apvalesnę, atviresnę išvaizdą.

 

  • Apatinių akies vokų chirurgija. Šios operacijos metu daugiausia dėmesio skiriama odos raukšlių pašalinimui po akimis, patinusių akių korekcijai ir paakių išvaizdos gerinimui.

 

Ar Jums reikia akių vokų pakėlimo operacija?

 

Jei nesate tikri, ar tikrai reikia Jums akių vokų pakėlimo operacijos, būtinai pasikonsultuokite su gydytoju arba Svplastic.com klinikos specialistais, kurie įvertins Jūsų medicinines ir kosmetines  problemas. Žinoma, jei vokų pakėlimas Jus domina tik dėl kosmetinių priežasčių, gydytojas gali Jums patarti atsisakyti šios minties, nes ne grožio procedūrose slypi „jaunystės šaltinis“.

 

Bet kurie operacijos, pagerinančios išvaizdą, rezultatai nėra amžini. Paprastai po 10 metų akies vokų pakėlimo operaciją gali reikėti vėl pakartoti.

 

Gijimas po operacijos

 

Lyginant su kitomis plastinėmis operacijomis, gijimo laikotarpis po akių vokų pakėlimo operacijos yra trumpas. Iškart po operacijos būsite perkelti į palatą ir stebimi dėl galimų komplikacijų. Jei komplikacijos nepasireikš per artimiausią parą, būsite išleisti namo.

 

Po šios operacijos yra labai svarbu keletą dienų pailsėti, kol atslūgs patinimas ir skausmas. Šiems simptomams palengvinti gydytojas gali rekomenduoti vartoti vaistus. Gali praeiti pora savaičių, kol visiškai pagysite.

 

Akių vokų pakėlimas daugeliui žmonių suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, o pati operacija, kurią atlieka kvalifikuotas chirurgas yra saugi procedūra, turinti ilgalaikę naudą. Daugiau informacijos apie šią operaciją galima rasti Svplastic.com.

Naujausi įrašai

Kategorijos