Akumuliatorių tipai ir jų privalumai

Akumuliatoriai – viena populiariausių automobilinių prekių. Šiais laikais rinkoje gausu skirtingų jų tipų (didelį jų pasirinkimą galima rasti ir el. parduotuvėje Autoaibe.lt – taigi, jei ieškote patikimo ir greito sprendimo, apsilankykite joje). Taigi, ką svarbu žinoti apie akumuliatorių tipus ir kiekvieno jų privalumus.

 

Klasikiniai su skystu elektrolitu

 

Šio tipo akumuliatorių celė yra pagaminta iš skirtingo poliariškumo švino plokštelių. Jos yra panardintos elektrolite ir atskirtos separatoriais. Klasikinis akumuliatorius su skystu elektrolitu, palyginus su kitais, geriau veikia esant aukštai temperatūrai.

 

Šio tipo akumuliatoriai turi būti retkarčiais papildomi distiliuotu vandeniu, taip pat reikia atlikti išlyginamąjį krovimą. Tiek juos pačius, tiek įkrovimui reikalingą įrangą galima užsisakyti internetu el. svetainėje Autoaibe.lt – spauskite ir apsilankykite.

 

Klasikinių akumuliatorių savaiminis išsikrovimo lygis yra pakankamai aukštas. Šios baterijos tinka intensyviam darbui ir yra vidutiniškai ekonomiškas pasirinkimas.

 

Geliniai

 

Tokio tipo akumuliatoriuose rūgštis sumaišoma su silicio oksidu – būtent taip ir gaunamas gelinis užpildas. Kitaip jie dar vadinami neaptarnaujamais, tai reiškia, kad į juos nereikia pilti distiliuoto vandens. Šios baterijos pasižymi plačiu veikimo temperatūros diapazonu. Jų savaiminis išsikrovimo lygis yra žemas.

 

Geliniai akumuliatoriai netinka intensyviam darbui, be to, tokių baterijų kaina yra pakankamai nemaža. Šiuos akumuliatorius taip pat galima įsigyti svetainėje Autoaibe.lt.

 

AGM tipo

 

Šiuose akumuliatoriuose naudojama jau kitokia technologija. Jų celėje yra stiklo pluošto separatorius, tarsi kempinė, kurioje sugertas visas elektrolitas. AGM tipo akumuliatorius taip pat neaptarnaujamas, t. y. jo nereikia pildyti distiliuotu vandeniu.

 

Šios baterijos, lyginant su kitomis, geriau veikia esant žemai temperatūrai. Jos pasižymi žemu savaiminio išsikrovimo lygiu ir tinka intensyviam darbui. AGM akumuliatorius yra bene ekonomiškiausias pasirinkimas, nes pasižymi mažiausiais kaštais.

 

Domina patikimi automobiliniai akumuliatoriai? Didelį jų pasirinkimą galite rasti internetinėje auto dalių parduotuvėje Autoaibe.lt. Užsisakykite prekes internetu ir jos bus pristatytos į norimą vietą. Pasirūpinkite gera savo transporto priemonės būkle neišeidami iš namų. Jei turite klausimų ar nežinote, kokį akumuliatorių pasirinkti, parduotuvėje dirbantys konsultantai gali jums padėti – taigi, drąsiai į juos kreipkitės.

 

Naujausi įrašai

Kategorijos