Alternatyvos automobiliams ir viešajam transportui

Pastaruoju metu vis daugiau kalbama apie sveiką gyvenseną ir judėjimą. Daug žmonių didžiausią dalį dienos praleidžia sėdėdami, taip silpnindami raumenis ir kaulus. Išeitimi gali būti paprastas ir kasdieninis pasirinkimas, kaip pasiekti darbą, ar kitą reikiamą vietą

Dviračiai

„Dviratis Kross“ – dviračiai internetu, siūlo pačius įvairiausius dviračius. Vieni yra suinteresuoti į sportinį, ar profesionalų važinėjimą, kiti ilgiems maršrutams, tai yra kelionėms po Lietuvą, ar kitas šalis. Taip pat, rasite dviračių vaikams ir miesto važinėjimui. Tinkamą variantą tikrai atras kiekvienas. Važinėdami į darbą dviračiu ne tik daugiau judėsite, sutaupysite laiko nesėdint kamščiuose, bet prisidėsite prie gamtos išsaugojimo. Automobilių išmetamosios dujos yra viena pagrindinių priežasčių prisidedančių prie ozono sluoksnio plonėjimo ir sparčiai tirpstančių ledynų. Pabandyti iškeisti automobilį į dviratį turėtų kiekvienas. Žinoma, šaltuoju metų laiku, ar prasidėjus sniegui važinėti dviračiu taps ne taip patogu ir šalta, tačiau per metus šaltų dienų būna daug mažiau negu šaltų.

Elektriniai paspirtukai

Sparčiai populiarėjanti alternatyva kitoms transporto priemonėms tampra elektriniai paspirtukai. Nors dviračiai internetu iš „Dviratis Kross“ yra pritaikyti miesto važinėjimui, bet paspurtikas gali tapti puikia išeitimi, jeigu neturite daug vietos, kur laikyti dviratį. Visgi, dviratis yra kur kas didesnis už paspirtuką, o kai kurie yra net sulankstomi, todėl užims dar mažiau vietos. Kaip sufleruoja pats pavadinimas, paspirtukams reikės reguliaraus krovimo, kuris gali tapti svarbiu faktoriumi sprendžiant, ar paspirtukas geriau už dviratį. Dviračiu galėsite minti tol, kol turėsite jėgų, o prireikus – sustoti ir pailsėti. Tuo tarpu išsikrovus paspirtukui negalėsite juo taip lengvai važiuoti ir greitai pasiekti norimą vietą. Nors juo vis tiek galėsite važiuoti naudojant savo jėgą, bet jos reikės daug daugiau, negu minant dviračiu.

Paprastos ir elektrinės riedlentės

Riedlentės aplink mus zuja jau gan seniai. Dabar galima įsigyti jau ne tik paprastų riedlenčių, bet ir elektrinių, riedžių, ar net vienaračių. Palyginus su „Dviratis Kross“, dviračiai internetu yra daug didesnės, sunkesnės ir daugiau priežiūros reikalaujančios transporto priemonės, tačiau ir kur kas saugesnės negu bet kokio tipo riedlentės, ar paspirtukai. Nors su riedlente nesunku manevruoti, sustabdyti, ar pasukti į šoną, tačiau norint ja važinėti reikalingi labai gerai išlaikyti pusiausvyrą. Menkas suvyravimas ir nukritimas gali būti labai skaudus.

Dabar galima rinktis iš įvairiausių transporto priemonių, kurios ne tik padės gamtai, bet stiprins pačių raumenis ir gerins savijautą, juk mindami parko takeliu jaustumėmės daug geriau, negu stovėdami prikimštame troleibuse.

Naujausi įrašai

Kategorijos