Būtinas pavasario ir vasaros atributas – tinklelis nuo vabzdžių

Kartu su pavasariu ne tik atgimsta gamta, bet ir pradeda skrajoti vabzdžiai, ore sklando įvairios žiedadulkės. Nors vieniems šiltasis metų laikas asocijuojasi su saule ir atostogomis, kitiems, vis dėlto, jis reiškia prasidedančią alergiją. Žiedadulkėms alergiški žmonės nors jau yra išbandę tūkstančius būdų, kaip sumažinti pasireškiančius simptomus, tačiau tik nedaugelis pagalvoja, kad tokiose situacijose itin gelbsti tinkleliai nuo vabzdžių.Todėl vykdami atostogauti į sodybą iš anksto jos langus uždenkite specialiais tinkleliais, kurie sustabdys įkyrius vabzdžius.

Tinkleliai – ne tik nuo įkyrių vabzdžių

Renkantis tinklelį svarbu pasirikti tinkamą jo tankumą. Nuo to priklauso, kokią apsaugą sukursite. Paprastai jeigu norite apsisaugoti nuo žiedadulkių, siūlomas maksimalus tinklelio tankumas, jeigu, visgi, norite, kad į kambarį nepatektų tik vabzdžiai – tada galite rinktis ir vidutinio tankumo tinklelį. Nors kitiems „tinklelis“ skamba lyg visiškai kambario interjerą sudarkanti detalė – tai nėra tiesa. Šiandieniniai tinkleliai nuo vabzdžių yra visiškai pritaikyti šiuolaikiniam interjerui, todėl nesunkiai juos priderinsite, ir padarysite „nematomus“.

Tinklelių pasirinkimas ir montavimas

Tinkleliai yra gaminami keliais skirtingai būdais, todėl skiriasi ne tik jų montavimo ypatybės, bet ir išvaizda. Galite rinktis iš:

• tinklelių – rėmelių

Tvirtinimas visiškai nepažeidžia lango rėmo, nes tinklelis pritvirtinimas specialiais magnetais ar metalinėmis plokštelėmis. Jos lengvai nuimamos, todėl tinklelį galima naudoti tik tais sezonais, kada suintensyvėja žiedadulkės ir vabzdžiai.

• tinklelių – roletų

Valdomi visiems puikiai pažįstamų, roletų, principu. Tinklelio kasetę galima montuoti tiek šone, tiek viršuje, todėl nenaudojant tinklelio, jo nesimato.

• plisuotų tinklelių

Dažniausiai taikomi terasų durims. Gaminami trys skirtingi variantai: LUX, STANDART ir SLIM. Priklausomai nuo terasos durų ir norimo dizaino pasirenkate sau tinkamiausią. Plisuoti tinkleliai nuo vabzdžių gali būti įvairių spalvų, todėl lengvai juos priderinsite prie pastato eksterjero.

• tinklelių durims

Paprasčiausias būdas apsisaugoti nuo vabzdžių. Kadangi šiltuoju metų laiku durys yra dažnai varstomos, tinklelis padeda sulaikyti intensyvų vabzdžių srautą, todėl galite išvėdinti patalpą ir mėgautis grynu oru.

Išmėginkite tinklelius nuo vabzdžių, kurie apsaugo ir nuo žiedadulkių. Išvenkite stiprių alerginių reakcijų ar skaudžių uodų įgėlimų paprasčiausiu būdu – su tinkleliu ant lango ar durų! Daugiau informacijos rasite apsilankę čia.

Naujausi įrašai

Kategorijos