Didžiausi mitai apie dantų protezavimą

Pasak Kaunodenticija.lt gydytojų odontologų, šiandien dantų protezavimas yra apipintas daugybe mitų, kurie atbaido žmones pasiryžti šiai procedūrai nepaisant daugybės privalumų. Pastaroji gali gerokai pagerinti asmeninį gyvenimą ir pagrąžinti kūną, todėl, kad jos dėka žmonės vėl gali plačiai šypsotis, pasitikėti savimi ir mėgautis maistu, kuriuo negalėjo iki tol. Norėdami sugriauti egzistuojančius mitus, juos įvardinsime ir pateiksime paaiškinimą.

 

Pernelyg skausminga procedūra

 

Kaune įsikūrę gydytojai odontologai teigia, jog didžioji dalis žmonių bijo dantų protezavimo procedūros, nes yra įsitkinę, jog jos metu patirs nepakaliamą skausmą. Vis dėlto, dažnas pamiršta, jog šiame amžiuje egzistuoja daugybė nuskausminamujų vaistų. Negana to, jog jie visiškai numalšina skausmą, dūrio vieta taip pat yra patepama vaistais.

 

Procedūra trunka per ilgai

 

Dantų protezavimas nėra apibrėžiamas tiksliai, jeigu teikiama, kad jis vyksta per ilgai. Kaip pažymi Kaunodenticija.lt specialistai, pastaroji labai priklauso nuo individualių veiksnių – nuo defekto dydžio, norimo pasiekti rezultato, padėties pokyčių ir bendros procedūros apimties.

 

Protezavimas tik vyresniems

 

Protezavimas yra aktualus ir jaunimui. Juk šypsena gali lemti socialinius santykius, įsitraukimą į visuotinę veiklą ir kitus svarbius gyvenimo aspektus – žmogus jaučiantis diskomfortą gali patirti visas išvardintas pasėkmes. Nesvarbu, ar trūksta krūminio danties, ar bet kurio kito, kiekvienas iš jų dalyvauja maisto kramtymo procese, kuris nelemia ir visą virškinimą.

 

Tai nėra sprendimas visam gyvenimui

 

Galiausiai, paskutinis mitas, kurį dantų protezavimas nešiojasi su savimi, anot Kaunodenticija.lt profesionalų yra tas, jog protezai yra skirti ne visam gyvenimui. Iš dalies, galima sutikti su šiuo teiginiu, tačiau nėra tikslu sakyti, jog tai trumpalaikis sprendimo būdas.

 

Ši procedūra gali apsaugoti nuo ilgalaikio neigiamo poveikio sveikatai ir bendrai žmogaus savijautai, todėl teisinantis, jog tai nėra sprendimas visam gyvenimui būtų neišmintinga. Taip pat tai nepadės sutaupyti papildomų pinigų.

 

Taigi, egzistuoja daugybė mitų apie dantų protezavimą, tačiau, kaip matome, jie yra nepagrįsti ir išgalvoti. Rūpinkimės savo bendra sveikatai, o geriausiai tai padės padaryti sveiki ir gražūs dantys.

Naujausi įrašai

Kategorijos