Islandija – sala nuotykių ieškotojams

Pastaruoju metu itin viena dažniausiai ieškomų frazių tapo „Islandija. Pigūs skrydžiai į abi puses“. Iš tiesų, keliauti visi nori greitai, patogiai ir pigiai. Tačiau kodėl paskutiniu metu Islandijos sala taip patraukė turistų dėmesį? Kuo ji tokia ypatinga? Šįkart – viskas apie Islandiją.

Iš tiesų, Islandija nėra toji šalis, kur galima gulėti išsitiesus paplūdimyje ir mėgautis kaitriais saulės spinduliai bei maloniai ošiančiomis jūros bangomis. Tai daugiau vieta, kur žmonės bėga nuo įprastos rutinos, tačiau visai ne tam, kad pasimėgautų pasyviu poilsiu. Ne šiaip sau Islandijos sala vadinama ledynų ir ugnikalnių kraštu. Čia traukia tie, kurie pasiilgo neįprastų potyrių ir nori adrenalinu ir pasaulio pažinimu paremtos kelionės.

Pasiruošimas kelionei

Jeigu Jums pasisekė ir tyčia ar netyčia užtikote, kur slepiasi pigūs skrydžiai į abi puses – keliaujant į Islandiją ir atgal – vertėtų plačiau pasidomėti, kaip pasiruošti kelionei. Mes pateikiame kelis vertingus patarimus bei daugiau aktualios informacijos.

• Pasiruoškite orus atitinkančią aprangą. Kadangi jau ruošiatės į nuotykių kupinas atostogas, o ne į saulėtą pajūrį, bikinio ir maudymosi glaudžių čia neprireiks. Islandija atšiauri vietas. Tad prireiks lietui atsparių bei vėjui nepralaidžių drabužių. Tas jausmas, kai vos iškišus nosį laukan, žmogų pagauna milžiniškas vėjo šuoras – visiems čia įprastas. O jums dorotis su juo padės drabužiai. Taip pat prireiks atitinkamos avalynės, galbūt kepurės, šilto megztinio ir savaime aišku termo apatinių drabužių.
• Pasirūpinkite nakvyne. Nors iš tiesų, nakvynės vietų čia rasite kiekviename didesniame ar net ir mažesniame miestelyje. Tačiau geriausia, jei iš anksto pasinagrinėsite rezervacijos taisykles bei darbo grafiką. Visgi, juk atsarga gėdos nedaro.
• Grynųjų pinigų galite ir neturėti, vizos lietuviams taip pat neprireiks. Verčiau prieš kelionę pasirūpinkite patogia ir patvaria kuprine, žemėlapiu, šiltomis kojinėmis, vaistinėle bei visais stovyklavimui reikalingais atributais (vietoj laužo – turistinis dujų balionėlis).

Ką nuveikti?

Pigūs skrydžiai į abi puses Islandijos kryptimi ne šiaip sau populiarūs. Aktyvios turistinės veiklos mėgėjams čia liūdna ir nuobodu tikrai nebus. Stebėkite banginius, aplankykite ugnikalnio kraterius, leiskitės į žygį ledynu, stebėkite magiškąją Šiaurės pašvaistę, iš arčiau susipažinkite su Islandijos gamta – keliaukite specialiais pėsčiųjų maršrutais tarp ledo ir žemės, aplankykite Didįjį geizerį, Žydrąją lagūną ir dar daugiau.

Leiskitės į nepamirštamas nuotykių kupinas atostogas, kurias prisiminsite visą likusį gyvenimą. Ieškokite pigių skrydžių į Reikjaviką bei atgal. Pamirškite tradicinius gulinėjimus paplūdimyje – laikas pajudėti ir pažinti pasaulį.

Naujausi įrašai

Kategorijos