Išnaudokite paskutines vasaros dienas kelionėms

Vasara… tai pliuškenimasis ežere, šokinėjimas per jūros bangas, gulėjimas ant gulto su knyga, tinkamos skrybėlės paieškos, o svarbiausia – tai kokybiškas poilsis ir nuotykiai. Tad užteks tūnoti tamsiame kambaryje, traukite iš spintos lagaminą ir atitraukite žaliuzes. Vasaros dienos ir naktys jau slenka į pabaigą, tad išnaudokite paskutinę galimybę išgyventi dar vieną nuotykį ir leistis į nepamirštamą kelionę. O kad viskas nebūtų taip painu, surinkome kelis, patyrusių spontaniškų keliautojų, patarimus.

Spontaniškos kelionės smagiausios, bet…

1. Jums prireiks didesnio transporto

Keliauti spontaniškai, tarsi spragtelėjus pirštu yra be proto smagu, tačiau tai daryti keliaujant nuosavu automobiliu gali būti sudėtinga. Keliaujant į tolimesnę kelionę, daugelis prisikrauna daug daiktų, o jei nenori nakvoti moteliuose ir taupo finansus, dažnai renkasi nakvynę automobilyje. Šiuo atveju daug pravartesnis variantas yra mikroautobusų nuoma nei bandymas sukišti savo ir draugų mantą į mažylį automobilį.

2. Nepamirškite pasirūpinkite užkandžiais ir šaltkrepšiu

Kelionės būna ilgos, kartais net varginančios, tačiau keli sustojimai kavos degalinėje numalšinti alkio nepadės, o gurgiantis pilvas taip pat nėra gražiausia meilės simfonija. Taupykite finansus – jų prireiks vėliau, pavyzdžiui, norint susimokėti už regioninius kelius. Geriau jau pasikraukite nešiojamą šaldantį krepšį namų gamybos sumuštinių, gėrimų ir įvairių daržovių asorti – ne tik mažau išleisite, bet ir visada maisto su savimi turėsite. Jūsų piniginė ir skrandis Jums tikrai už tai padėkos.

3. Be patogios pagalvės ir patalynės geriau nevažiuokite iš namų

Mikroautobusų nuoma – nuostabus reikalas. Autobusiuke daugiau vietos, lengviau sutalpinti daiktus, o ir išsimiegoti galima tikrai geriau nei maža automobilyje su dar keturiais bendrakeleiviais. Vis dėlto, turėti savo patogią pagalvę ir numylėtą minkštą pledą ar antklodę – labai svarbu. Ne tik nesušalsite, bet ir šiaip maloniau bus miegoti.

4. Žemėlapis autobusiuko kišenėje – būtinas

Spontaniškos kelionės – tai išvykos, kada nežinai, kurioje vietoje sustosi, kuri vieta bus paskutinė, o kelionės tikslas yra tiesiog važiuoti tolyn. Tokiose kelionėse smagiausia tiesiog keliauti, kur akys ir keliai veda, tačiau siekiant išvengti baimės paklysti ir neberasti kelio namo, žemėlapis kišenėje yra būtinas. Nors šiandien vis dažniau naudojamasi elektronika ir GPS, paprastas popierinis žemėlapis nereikalaus interneto ir niekada neišsikraus, tad yra geresnis sprendimas.

5. Su draugų kompanija smagiau

Nekeliaukite vieni. Solo kelionės leidžia geriau pažinti save, džiugina iš vidaus, tačiau paskutines vasaros dienas siūlome praleisti su draugais. Be to, ir mikrautobusų nuoma kainuos mažiau, ir kelionėj bus linksmiau. Taupykite pinigus ir užsitikrinkite gerą kelionės nuotaiką.

Likusius vasaros savaitgalius jau galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. Tad pasinaudokite galimybe praleisti juos kuo linksmiau, patirkite nuotykius, apie kuriuos svajojote visą vasarą. Tegul po šios vasaros bus ką prisiminti dar ilgai.

Naujausi įrašai

Kategorijos