Jauki svetainė: kaip tokią sukurti?

Svetainė – tai viena pagrindinių erdvių, kurioje susirenka visa šeima bei kurioje stovi daug skirtingų baldų: tai sekcijos, sofos, komodos ir kiti. Čia bendraujama, juokaujama ir kitaip leidžiamas laikas kartu su šeimos nariais. Trumpai tariant, tai erdvė, kurioje vyrauja jaukumas, malonios ir džiaugsmingos emocijos bei juokas. Dėl šios priežasties, nesvarbu, ar jūsų namai bei svetainė maži, ar labai dideli, bet kuriuo atveju, svetainė turėtų spinduliuoti jaukumą ir šilumą. Taigi, kaip to pasiekti?

 

Derinkite baldus tarpusavyje

 

Visų pirma, svarbu, jog kiekvienas baldas derėtų su kitais toje pačioje erdvėje stovinčiais baldais. Priešingu atveju, kambarys bus neharmoningas, triukšmingas ir toli gražu skirsis nuo jaukaus. Pavyzdžiui, jeigu jūsų svetainėje vyrauja šviesios, pastelinės spalvos, tuomet stenkitės, jog ir baldai palaikytų šią harmoniją.

 

Vis dėlto, sekcijos ar foteliai gali tapti puikūs akcentai tokioje erdvėje – jie gali būti ryškių spalvų ir unikalių raštų, kurie bus matomi iškart įžengus į kambarį. Priešingai, jeigu kambaryje vyrauja ryškių spalvų sienos ir dekoras, tuomet tegul pagrindiniai kambario baldai būna ne tokių ryškių, pastelinių spalvų.

 

Nepamirškite aksesuarų

 

Ko gero, lengviausiai jaukumą galima sukurti pasitelkiant skirtingus, širdžiai mielus ir prisiminimus keliančius aksesuarus. Nepamirškite laisvų pasviršių išnaudoti nuotraukų rėmeliams – juk juose įliustruojamos džiaugsmingiausios gyvenimo akimirkos, todėl jos neabejotinai kurs jaukumą svetainės kambaryje.

 

Kiti aksesuarai gali būti statulėlės iš aplankytų šalių ar kiti suvenyrai. Pastaruosius galite dėti ant sekcijos, komodos, staliuko ar bet kurio kito paviršiaus. Žinoma, svarbu juos derinti tarpusavyje – paskirkite vietas, kur dėsite rėmelius, o statulėlėms numatykite joms skirtą vietą.

 

Bet kuriuo atveju, kad ir kokius aksesuarus ar baldus pasirinksite svetainės jaukumui kurti, nepamirškite, jog jaukumą kuria ne tik baldai. Jaukumas – tai pokalbiai, juokas, džiaugsmas ir laiko leidimas drauge su šeima. Kuomet turėsite visa tai, galėsite džiaugtis ir mėgautis jaukia, šilta ir linksmą nuotaiką sukeliančia svetainės erdve.

Naujausi įrašai

Kategorijos