Ką daryti, jei pavargote būti supermoterimi?

Be mokesčių ir mirties,  praktiškai neišvengiamas yra ir dar vienas dalykas – pripratimas prie savo partnerio. Nesupraskite klaidingai – tai, iš esmės, nėra blogai. Juk puiku žinoti, ką Jūsų antroji pusė galvoja vienu ar kitu atveju, ką mėgsta ir ko reikėtų vengti. Kad ir kaip būtų keista, tai dažniausiai sukuria rutiną miegamajame. Santykių pradžioje viskas būna kone idealu – nuolatinis dėmesys, abu partneriai neriasi iš kailio, kad vienas kitam kuo labiau patiktų ir sudarytų geresnį įspūdį. Natūralu, jog su laiku tai kiek išblėsta.

 

Galbūt dar pakentėti?

 

Ir taip, dažniausiai laukiame, kol iniciatyvos vėl imsis partneris. Kartais reikia visiškai nedaug – seksualūs chalatai moterims, kurios galite rasti Romantika.lt, prekiaujančioje įvairiomis erotinėmis prekėmis internetu, gali sužadinti aistrą ir gerokai nustebinti antrąją pusę. Žinoma, nereikėtų į tai žvelgti kaip į tiesiog partnerio norų tenkinimą ir buvimą kažkokiu sekso žaislu ar įrankiu. Pirmiausia nuspręskite, ar pati jaučiatės pakankamai moteriškai ir gundančiai.

 

Supermoteris – mitas

 

Įtemptas gyvenimo ritmas, stresas darbe, įvairūs kasdieniai rūpesčiai neabejotinai turi didelį poveikį mūsų savijautai. Grįžti po ilgos ir varginančios darbo dienos, įjungti rūpestingos mamos režimą, o miegamajame tapti tikra deive yra sunkiai įmanoma ir jokiu būdu nespauskite savęs to nuolat daryti. Atsirinkus svarbiausius dienos vaidmenis, karštai ir gundančiai moteriai vietos dažniausiai nebelieka ir tuomet ištinka šiokia tokia krizė.

 

Priimkite sprendimus kartu

 

Tokiu atveju reikėtų atlikti du dalykus: užsukti į Romantika.lt ir apžiūrėti asortimentą, kuriame puikuojasi chalatai moterims, seksualūs apatiniai, įvairūs aliejai ir reikmenys, bei pasikalbėti su savo partneriu. Net jeigu jis nepriekaištauja ir neturi jokių pastabų Jūsų atžvilgiu, pirmiausia būkite nuoširdžios sau ir tuo pasidalinkite su savo antrąja puse. Atviras ir ramus pokalbis gali nuversti kalnus ir stabilizuoti situaciją, nuraminti tiek Jus, tiek Jūsų partnerį.

 

Kartu galite ieškoti ir sprendimų: išbandyti kažką naujo, imti labiau rūpintis vienas kitu, didinti pasitikėjimą savimi, sakyti komplimentus, nustebinti įvairiomis smulkiomis dovanėlėmis. Jeigu norite kiek labiau pakaitinti atmosferą, Romantika.lt galite išsirinkti tiek erotiškus dovanų rinkinius, o jau minėti seksualūs chalatai moterims – vienas populiariausių pasirinkimų, jeigu nenorite peržengti ribų.

Naujausi įrašai

Kategorijos