Ką reikėtų pasikeisti nusipirkus panaudotą automobilį?

 

Labai retas kuris pasiryžta pirkti naują automobilį iš salono. Nors naujas automobilis garantuoja kokybę ir jame nėra jokių gedimų, tam reikia skirti tikrai nemažą sumą savo santaupų. Todėl nusprendę įsigyti naują transporto priemonę, dauguma renkasi jau panaudotus automobilius, parduodamus skelbimuose.

 

Automobilio pardavėjai dažnai nebūna atviri

 

Kiekvienas sutiks, kad naudojamo automobilio neįmanoma išlaikyti kaip naujo. Visgi daiktas natūraliai dėvisi, atsiranda gedimų, nusidėvi sėdynės, automobilių kilimėliai, valytuvai, išlenda gamykliniai brokai. Normalu, kad parduodamas naudotas automobilis turės trūkumų, tačiau pardavėjai dažnai užsimena ne apie visus.

 

Pagrindinis automobilių pardavėjų tikslas yra kuo greičiau parduoti automobilį, todėl dažnai jie stengiasi nepasakoti visų automobilių gedimų, kurie yra sunkiai pastebimi. Būna ir tokių, kurie gedimus paslepia laikinai juos sutvarkydami. O ką tikrai išgirsite iš pardavėjų, tai kokie yra automobilio privalumai ir kodėl turėtumėte jį nusipirkti. Galite išgirsti net ir kokie nupirkti puikūs nauji automobilių kilimėliai, kai tuo tarpu po jais grindys nusidėvėjusios.

 

Ką vertėtų pasikeisti jau po pirkimo?

 

Jeigu pirkdami automobilį didelių gedimų neradote ir jau žadate juo kitą dieną važiuoti į pirmąją kelionę, pasitikrinkite likusias smulkmenas. Automobilyje vis dar gali būti likę nedidelių erzinančių dalykų, kurie gali trukdyti jums vairuoti.

 

  • Langų valytuvai. Net jeigu pirkdami automobilį juos patikrinote ir jie veikė, reikėtų jums juos patikrinti dar kartą. Geriausiai patikrinti lietaus metu, kad galėtumėte įvertinti ar gerai nuvalo visą langą, nepalieka vandens ruožų. Jeigu valytuvai ne visiškai nuvalo langus, kelionėje tai gali jus erzinti ar net trukdyti matomumui, todėl geriau juos pasikeisti.
  • Automobilių kilimėliai. Labai tikėtina, kad nusipirkę automobilį geros kokybės kilimėlių savo automobilyje nerasite. Geriau nusipirkite gerą, jūsų automobiliui tinkantį kilimėlį, kad apsaugotumėte grindis nuo purvo, vandens, smėlio ir druskų. Visą susikaupusį purvą lengviau išvalyti iš kilimėlio, nei iš automobilio.
  • Palikti daiktai. Peržiūrėkite visą automobilį ir patikrinkite, ar nėra paliktų jums nereikalingų daiktų, net šiukšlių. Nors pardavėjai dažniausiai automobilį sutvarko ir išvalo, tačiau gali netyčia palikti įvairiausių daiktų, kurie jums tiesiog užims vietą.

 

Svarbu automobilį prisitaikyti savo poreikiams ir pomėgiams. Galite prisidėti įvairių automobiliams skirtų aksesuarų, o jeigu palikti aksesuarai jums nepatinka – juos pakeisti. Įsirenkite automobilį taip, kad įlipę žinotumėte, kad jis jūsų.

 

Dažnai prireikia laiko, kol priprantame prie automobilio ir pajuntame, kad jis priklauso mums. Šiek tiek pakeitus automobilio vidų, pridėjus įvairių mėgstamų aksesuarų, transporto priemonė taps jūsų asmeniniu daiktu, kurio nenorėsite keisti į jokį kitą.

 

Naujausi įrašai

Kategorijos