Ką žinoti renkantis dantų implantus?

Vyrų grožis yra gana sudėtinga, per menkai tyrinėjama tema. Dėmesio sulaukia ūsai, plaukai, kūno formos, tačiau retai kada garsiai aptariama dantų būklė ir šypsena. Dantų implantai yra vienas geriausių pasirinkimų siekiant atstatyti prarastą dantį, dantų eilę, ar net visus prarastus dantis, kadangi kiekvienas dantis gaminamas individualiai, Jūsų likę sveiki dantys neturės ženklios įtakos ir jų šlifuoti norint tinkamai pritaikyti implantą nereikės.

Dantų implantavimas

 

Neretam odontologijos klinikos pacientui pravėrus duris dantų implantacijos procedūra nėra žinoma. Iš pirmo žvilgsnio ji gali pasirodyti kiek barbariška, tačiau neapsigaukite, tai viena iš moderniausių ir ilgaamžiškiausių modernios odontologijos procedūrų.

 

Į vietą kur buvo prarastas dantis yra įsriegiamas danties šaknį pakeisiantis iš titano pagamintas implantas, kai dantų implantai prigyja prie kaulo, specialiai jiems gaminami dantų vainikėliai kuriuos uždėjus Jūsų dantys savo forma, spalva ir dydžiu atrodys it nauji, o Jūs galėsite vėl džiaugtis nepriekaištinga šypsena.

 

Kaulo augmentacija

 

Deja, ne visais atvejais implantą galima iš karto sukti į žandikaulio kaulą. Taip yra todėl, kad pradėjus daug laiko nieko nedarant dėl prarasto danties, toje vietoje pradeda nykti kaulas. Tokiu atveju prieš įsriegiant implantą būtina atlikti kaulo augmentacijos procedūra kurios metu būtų atauginamas kaulas, tai padarius bus galima sėkmingai atlikti visas standartines dantų implantacijos procedūras.

 

Ko tikėtis?

 

Jeigu kreipiamasi į aukštos kokybės, patyrusius odontologus galima tikėtis, kad dantų implantai tarnaus net iki 30-ties metų tuo atveju, jeigu juos tinkamai prižiūrėsite. Itin daug dėmesio turėtų būti skiriama Jūsų implantų ir karūnėlių formai, paciento dantys neturi būti šlifuojami. Taip esami dantys nepraranda gyvybingumo, o nauji implantai niekuo neturėtų skirtis nuo Jūsų esamų dantų ir atrodyti kaip nauji.

 

Tuo atveju, kai implantas neprigyja, praėjus keliems mėnesiams vėl galima atlikti dantų implantacijos procedūra. Implantui vieną kartą neprigijus nereiškia, kad tai kartosis ir kitus kartus.

 

Dantų implantacija yra pats geriausias variantas pacientams nenorintiems nešioti išimamų protezų ar esant stambiems dantų eilių defektams prie kurių protezai negali būti pritaikyti. Negana to, dantų implantai yra vienas iš ilgaamžiškiausių sprendimų ir tinkamai prižiūrimi tarnaus ne vieną dešimtmetį.

Naujausi įrašai

Kategorijos