Kaip kelionę į užsienį paversti antruoju medaus mėnesiu?

Medaus mėnuo – tai laikas, kuomet esame aukščiausiame savo pasitenkinimo taške, jaučiame beprotišką trauką savo antrajai pusei ir, atrodo, taip bus visą gyvenimą. Vis dėlto, jeigu norime išlaikyti tokius jausmus, turime pasistengti ir patys, todėl prieš keliaudami į kitą kelionę, rekomenduojama pasirūpinti keliomis detalėmis. Šiuo atveju prekės suaugusiems bei dailus apatinis trikotažas gali tapti geriausiais jūsų bendražygiais.

 

Intymūs vakarai po dienos kelionių

 

Žinoma, jog dienos metu neturėsite laiko kada praleisti inymaus laiko dviese – tuo metu keliausite į žygius, lankysite turistines vietas bei objektus. Vis dėlto, grįžę iš po kelionės, jau pradedant leistis saulei, laikas taps jūsų. Jeigu nenorite, jog šis laikas būtų praleistas tiesiog sėdint atskiruose telefonuose, tuomet reikia veikti čia ir dabar.

 

Jeigu pasirūpinote intymiais aksesuarais, idėjų, kaip romantiškai praleisti vakarą, apstu – jums nebereikės sėdėti ir tyloje laužyti galvą, kaip paįvairinti kelionėje turimus vakarus dviese. Prekės suaugusiems tai padarys už jus, tik pasirinkite tai, kas labiausiai patinka jums abiems.

 

Kokius aksesuarus pasirinkti?

 

Pirmiausia, nuspręskite, kokiems intymiems žaidimams mėgautis turėsite sąlygas – ar jūsų kambaryje bus patogi, dvigulė lova? Ar miegosite kartu su kaimynais? Ar liksite savo apartamentuose tik dviese? Kuomet atsakysite į šiuos klausimus, planuoti, kokius intymius aksesuarus derėtų pasiimti, bus kur kas paprasčiau.

 

Taigi, jeigu miegosite ne vieni, tuomet apsvarstykite galimybę įsigyti nuotoliniu būdu valdomus vibruojančius kiaušinėlius. Pastarieji yra itin diskretiški ir gali būti valdomi per atstumą – taip niekas nesužinos jūsų intymios paslapties, o judu tai dar labiau suartins. Jeigu gyvensite vieni, tuomet pasirinkimas itin platus – nuo BDSM aksesuarų iki masažuoklių ir akių kaukių.

 

Apatinis trikotažas

 

Prekės suaugusiems tai ne tik vibratoriai – tai ir apatinis trikotažas. Jeigu kambaryje liksite vienudu, o ilgesniems žaidimams būsite pernelyg pavargę ir išsekę nuo dienos įspūdžių, tuomet įkaitinkite kraują seksualiu bodžiu, korsetu ar tiesiog perregimais naktinukais. Tai žadins fantaziją ir primins jūsų antrajai pusei, kokia seksuali galite būti.

 

Taigi, nesvarbu, kelinta tai yra jūsų kelionė dviese – neleiskite romantikai nuslopti vien dėl to, jog esate toli nuo namų. Šiandien diskretiškos, itin kompaktiškos ir tyliai veikiančios intymios prekės gali tapti geriausiu kompanionu bet kurioje kelionėje.

Naujausi įrašai

Kategorijos