Kaip nustebinti savo merginą?

Dauguma vaikinų tikriausiai sutiks, kad nustebinti savo merginą yra pakankamai nelengva, o ypač po ilgesnio bendravimo. Per tą laiką dauguma idėjų jau būna išmėginta: gėlės, papuošalai ir pan. Visgi, pasirinkimų tikrai yra, reikia tik išlaisvinti vaizduotę.

Intymios dovanos

 

Jei draugaujate jau pakankamai ilgai, kodėl gi nepadovanojus savo merginai intymesnės dovanėles. Tiesa, daugelis šiek tiek drovisi lankytis sex shop‘uose, todėl tokiais atvejais labai praverčia internetinė parduotuvė. Jose galima rasti didelį prekių pasirinkimą: pradedant apatiniais, baigiant įvairiais sekso žaislais. Jei esate drąsūs ir norite praskaidrinti savo intymų gyvenimą, rekomenduojama išbandyti tokias dovanas kaip vibratoriai.

 

Asortimente gausu ne tik standartinių, bet ir itin modernių prietaisų. Kai kurie jų primena stilingus kaklo, kai kurie pritaikyti kelionėms ir yra atsparūs vandeniui. Taigi, rinktis yra iš ko. Jei nesate tikri, ką padovanoti, verta prieš tai pasiklausti pačios merginos. Žinoma, gali būti nedrąsu, tačiau galbūt ji jau ilgai apie tai svajoja.

 

Romantiška vakarienė namuose

 

Siekiant nustebinti ne visada reikia kažko labai prabangaus ar išskirtinio. Kartais tai gali būti romantiška vakarienė, kurią pagaminsite būtent jūs. Be to, po jos smagu išbandyti ir sex shop‘e įsigytas priemones. Juk romantiška atmosfera žvakių šviesoje labai tinka intymiems žaidimams. Tam, kad tokia vakarienė būtų dar labiau išskirtinė galima paslėpti ir keletą užuominų. Pavyzdžiui, tai gali būti ir seksualūs apatiniai, kurių dėžutėje raštelis su romantišku pasiūlymu ar pan.

 

Kelionė dviese

 

Jei jūsų neriboja finansai, kelionė dviese – tai, kas tikrai turėtų nustebinti jūsų merginą. Tai gali būti tiek trumpa išvyka prie jūros arba tolimesnė į užsienį. Kartu praleistas laikas daugeliu atvejų yra viena iš geriausių dovanų. Be to, taip galima geriau pažinti vienas kitą, kurti bendrus prisiminimus, patirti išbandymus ir taip stiprinti santykius. Keliaujant verta su savimi pasiimti ir sex shop‘e įsigytus žaisliukus.

 

Nieko nelaukite ir nustebinkite savo mylimąją. Intymios dovanos ne tik praskaidrina rutiną, bet ir leidžia džiaugtis prieš tai nepatirtais pojūčiais sekso metu.

Naujausi įrašai

Kategorijos