Kaip pasirinkti kompiuterinį žaidimą?

Nesvarbu, jog steam wallet kodai puošia jūsų Steam paskyrą – svarbiausia, ką už juos nusipirksite. Jog pinigai nebūtų išleisti veltui, svarbu atkreipti dėmesį į keletą dalykų, kurie nulems, ar kompiuterinis žaidimas bus vertas jūsų pinigų, dėmesio bei laiko. Taigi, aptarkime, į ką reikėtų atsižvelgti perkant kompiuterinį žaidimą?

 

Patikrinkite žaidimo amžiaus įvertinimą

 

Visų pirma, atsižvelkite į žaidimo įvertinimą, kuris pasako kokio amžiaus žmonėms yra skirtas žaidimas. Žaidžiant užsienio rinkai sukurtus žaidimus, yra keletas ženklų, kurie pasako amžių. Pavyzdžiui, raidė E nurodo, jog žaidimas tinka žaisti visiems nuo 6 metų.

 

T reiškia, jog jis skirtas paaugliams nuo 13 metų, M suaugusiems nuo 17, AO suaugusiems nuo 18 metų ir galiausiai EC reiškia, jog žaidimas skirtas 3 metų vaikams. Taigi, steam wallet kodai turėtų būti leidžiami žaidimams, kurie atitiktų jūsų norimą amžių.

 

Skaitykite atsiliepimus

 

Skaitydami atsiliepimus galite sužinoti viską apie jus dominangtį žaidimą – koks tai žaidimas, ką jis gali pasiūlyti, kas jūsų laukia pradėjus jį žaisti. Taip pat atsiliepimai padės nuspręsti, ar žaidimas tinka jūsų vaikams, ar ne. Nors atsiliepimų yra begalės, vertėtų susirasti ekspertą, kurio nuomonė panaši į jūsų, jog nepirktumėte žaidimo, kuris jums net nepatiks.

 

Išsinuomokite žaidimą pabandymui

 

Jeigu įmanoma jūsų norimą žaidimą išsinuomoti, taip ir padarykite. Geriausiai išsiaiškinsite, ar žaidimas vertas jūsų dėmesio tuomet, jei pabandysite jį pažaisti. Nesvarbu, ar galite išsinomuoti žaidimą nuomos punkte, ar galite pažaisti tiesiog parduotuvėje. Jūsų steam wallet kodai bus išleisti kur kas efektyviau pabandžius žaidimą.

 

Žiūrėkite, kaip žaidžia jūsų vaikas

 

Jei, pavyzdžiui, nupirkote savo vaikui Minecraft žaidimą, nupirkę jį susėskite kartu pažaisti ir suprasite, kas tai per žaidimas ir kokį vidinį pasaulį jis gali pasiūlyti. Tai bus efektyviausias ir greičiausias būdas išsiaiškinti, ar žaidimas yra tinkamas vaikui ir ar ten nėra detalių, kurios jums nepatiktų ir manote, jog netiktų jūsų vaikui.

Naujausi įrašai

Kategorijos