Kaip pasiruošti tobulai kelionei su draugais?

Laukia išvyka su draugais? Neabejoju, kad jau nenustygsti vietoje. Juk tiek daug dalykų reikia padaryti – susigalvoti žaidimų, susirasti nakvynės vietą, nepamiršti įsidėti ausinukus… Praleisti kokį nors svarbų darbą, kai jų tiek daug – nesunku. Tam, kad būtų lengviau, pirmiausia pasirūpink autobusiuko nuoma iš „Autobusai.lt“ ir tada imkis kitų užduočių – jas rasi žemiau.

Transporto paieška

Jei daug keliausite, geriausias sprendimas yra tiesiog išsinuomoti transporto priemonę. Jei kompaniją sudaro daugiau nei 10 žmonių, apsimoka pasirinkti mikroautobusą ar nedidelį autobusiuką. Tokiu atveju rūpesčių akivaizdžiai sumažės. Paprastai transporto priemonę galima išsinuomoti iškart su vairuotoju, tad kelione galėsite mėgautis visi – nė vienam nereikės aukotis ir praleisti naktį vairuojant. Be to, autobusiuku lengvai pasieksite visus pasirinkti maršruto punktus.

Mitybos klausimai

Tai – vienas svarbiausių poreikių, tad jam skirkite pakankamai dėmesio. Galite susidaryti sąrašą, į kurį įtrauksite viliojančius ir neviliojančius maisto produktus – pavyzdžiui, gal kuris jūsų nevalgo svogūnų ar mėsos? Tuomet naudinga susidaryti greitai negendančių produktų sąrašą ir pagal jį apsipirkti. Nepamirškite ir gėrimų!

Komforto užtikrinimas

Jei pasinaudosite autobusiuko nuoma, problemų kils taip pat mažiau. Tokia „Autobusai.lt“ paslauga patogi tuo, kad visi autobusiukai aprūpinti reikiama komforto įranga. Kelionės metu galėsite reguliuoti kondicionavimo sistemą, naudotis šaldytuvu, garso ir vaizdo įranga ir pan. Vis dėlto pagalvoti reikia ir apie kitus komforto niuansus – pavyzdžiui, patogius drabužius, avalynę, pagalvėles miegui autobuse.

Sveikatos, higienos priemonių paieška

Paprasčiausia šį darbą patikėti kuriam nors kompanijos nariui. Jis gali pasirūpinti vaistinėle – čia būtini vaistai nuo skausmo ir alergijos, pleistrai, dezinfekavimo, žaizdų tvarstymo priemonės ir panašiai. Individualiai vartojamais vaistais (išrašytais gydytojo) reikėtų pasirūpinti kiekvienam atskirai.

Pramogų pasiūla

Būtina pagalvoti, ką veiksite išvykos metu. Net jei kelionė pažintinė, apie tai reikia pagalvoti. Pavyzdžiui, ką veiksite, jei pils lietus? Autobusiuko nuoma suteikia galimybę tuo metu tiesiog keliauti į kitą lankytiną objektą. „Autobusai.lt“ vairuotojai gali net patys patarti, ką verta aplankyti ar apžiūrėti. Vis dėlto naudinga pasirūpinti ir kitokiomis pramogomis – žaidimais, knygomis, filmais ir panašiai. Pagalvokite apie tokius variantus, kurie patiktų visiems draugams.

Gerai suplanuotas maršrutas, pramogos, maitinimas, būtinieji daiktai – tai, kuo reikia pasirūpinti bet kurios kelionės metu. Tuomet tereikia geros nuotaikos, tolerantiškumo ir pasirengimo laukiančioms linksmybėms. Tad pasiruošti gerai išvykai lengva – tiesiog pagalvok apie visus poreikius ir rinkis paslaugas, kurios sumažina visus rūpesčius.

Naujausi įrašai

Kategorijos