Kam ir kada naudingas plaukelių šalinimas lazeriu?

Nepageidaujami plaukeliai gali kankinti įvairiose kūno vietose: pažastyse, ant kojų, rankų, nugaros, virš lūpos bei bikini zonoje. Kiekviena mergina individualiai sprendžia kaip juos šalinti. Bene dažniausiai pasirenkamas variantas – vaško depiliacija. O štai plaukelių šalinimas lazeriu ne kiekvienai merginai atrodo tinkamas ar priimtinas. Pateikiame kelias naudingas įžvalgas, apie tai, kam ir kada lazerinė depiliacija gali būti naudinga.

Kaip vyksta lazerinė depiliacija?

Visų pirma, labai svarbu pabrėžti, kad plaukelius šalinti lazeriu galima net keliais būdais. Visgi lazerio tipas priklauso nuo klinikos turimos aparatūros. Šalinimo būdas taip pat stipriai priklauso nuo metų sezono, planuojamų šalinti nepageidaujamų plaukelių storio, spalvos. Taip pat nuo to, kokį plotą norite pašalinti.

Kuo ilgesniu bangos ilgiu pasižymi lazeris, tuo lengviau išvengti pigmentacijos pokyčių ar kitokių nemalonių odos pažeidimų. Visgi kyla klausimas, kaip vyksta tas plaukelių šalinimas lazeriu?

Dermatologinio lazerio išskiriamą šviesos srautą absorbuoja melaninas, plaukuose esantis pigmentas.  Taip šviesos srautas virsta energija, kurios pagalba sunaikinamas plauko svogūnėlis. Tai užtikrina ilgalaikį efektą. Bene geriausias laikas plaukelius šalinti lazerio pagalba yra tuomet, kai plaukai yra augimo stadijoje. Šiuo metu plaukeliai savyje turi didžiausią melanino pigmento kiekį, o tokie veiksniai palengvina procedūrą.

Bene geriausia yra tai, kad po lazerinės depiliacijos oda tampa ne tik lygesnė, bet ir švelnesnė. Tačiau tam reikalingas mažiausiai 3 procedūrų kursas. Pats procesas nėra skausmingas, juntamas tik švelnus dilgčiojimas, tad bijoti nevertėtų. Taip pat prašoma užsiregistruoti tokioms procedūroms iš anksto ir dėl jau minėtų priežasčių nešalinti plaukelių vašku. Procedūros dieną plaukai turėtų būti nuskusti įprastais skutimosi peiliukais.

Kada naudinga plaukelius šalinti lazerio pagalba?

Bene labiausiai plaukelių šalinimas lazeriu rekomenduojamas tiems, kurie skundžiasi nuolatiniu plaukelių įaugimu. Negalint atlikti depiliacijos įprastais tradiciniai metodais, tai tampa nemalonia problema. Plaukelių šalinimas lazeriniu būdu, kaip įprastų depiliavimo priemonių alternatyva, gali būti pasiūlyta tiek vyrams, tiek moterims. Vyrams tai daroma gali būti šalinant pažastų, krūtinės, pilvo, nugaros ar pečių linijos plaukelius. Moterims – depiliuojant bikini zoną, viršutinės lūpos liniją, skruostus, pažastis ar rankas.

Naujausi įrašai

Kategorijos