Keisti reikia ne partnerius, o pozas

Lytinis gyvenimas ilgainiui tampa nuobodus, o mokslininkai kalba, kad vyrai į kairę suka natūraliai ir kad tai nulemta motinos gamtos. Visgi, ieškoti naujo partnerio nebūtina, o pagyvinti seksualinį gyvenimą nėra taip sudėtinga. Svarbiausia ieškoti pokyčių patiems ir išbandyti naujoves. Ne, mes nekalbame apie itin egzotiškas sekso pozas, po kurių dažnai prireikia gydytojų pagalbos. Kalba eina apie tai, jog kartais tiesiog reikia pakeisti sueities poziciją, kad seksas būtų malonesnis ir nors šiek tiek kitoks. Taigi, šįkart – sekso pozos. Keli pasiūlymai, leisiantys pamiršti tradicinį misionierių ir „šuniuką“.

Kai judėti tingisi

Taip, tikrai būna dienų, kai norisi gero sekso, o jėgų daugiau pajudėti nėra. Kokias pozas rinktis tokiu atveju?

  • Seksas gulint ant šono. Yra žmonių, kurie sueitį ant šono vadina tinginių seksu. Ir viskas tik todėl, kad judinti reikia ne visą kūną, o tik klubus. Kitaip tariant – dirba tik apatinės kūno dalies raumenys. Taigi, moteris guli ant šono, o vyras jos vidun įsiskverbia iš nugaros, kartu ranka stimuliuodamas jos krūtų spenelius ir taip sukeldamas visišką ekstazę. Skamba neįtikėtinai, todėl tiesiog privalu išbandyti. Jei norisi gilesnio įsiskverbimo ir stimuliacijos, moteris gali susiriesti į kamuoliuką, prisitraukdama prie krūtinės kelius.

Kai norisi aktyvumo

Ir aišku, tikrai būna dienų, kai, atrodo, kad energijos yra tiek daug, kad norint ją išlieti tarsi privalu gerai pasimylėti. Tad pateikiame variantą, kuris leis išnaudoti visą turimą energijos perteklių ir privers gerai paplušėti. Juk nuo sekso pozos stipriai priklauso ir tai, kiek energijos sunaudosite.

  • Kaubojės poza. Taip, apie šią poziciją skanduoja visi ir ne veltui ji populiari. Jei nesate jos bandę – gal jau pribrendo laikas? Mylintis šioje pozoje judėti gali tekti tiek moteriai, kuri šiuo atveju, sėdi ant vyro šlaunų, tiek vyrui, kuris guli ant nugaros. Jei energijos pertekliumi skundžiasi mergina, jojikės pozicija tikrai leis jai išlieti visą turimą energiją. Jei atvirkščiai ir išsilieti norisi vyrui, jis gali sugriebti merginą už liemens, leidžiant jai atsigulti ant jo krūtinės ir judinant klubus aukštyn-žemyn leisti malonumuose paskęsti merginai.

Labai svarbu akcentuoti, kad lytinis gyvenimas nusistovi, jei visada mylimasi toje pačioje pozoje. Tad norintiems atgaivinti seksualinį gyvenimą, įnešti į jį aistros, ugnies ir naujų pojūčių, vienos sekso „sesijos“ metu siūloma pakeisti kelias pozicijas. Neleiskite seksui nusistovėti, o norint atgaivinti lytinę aistrą nebūtina keisti partnerio.

Naujausi įrašai

Kategorijos