Keliavimo būdai į Angliją – kokias alternatyvas turime

Šiandien keliavimas nebėra skaitomas prabangos ar išskirtinumo ženklu. Kelionės į kitas šalis šiandien vykdomos ne tik dėl darbo reikalų ar keliautojo pomėgių. Kosmopolitiška linkme judantis pasaulis siūlo kitose šalyse aplankyti draugus ar tiesiog persikelti gyventi svetur. Šiandienos galimybės nebėra ribojamos valstybės sienų ar finansų. Žinoma, pastarieji yra reikalingi, tačiau jų suma yra kvestionuojama. Tinkamai pasirinkus kelionės būdą – galima apsisukti gana pigiai, ypač jei kelionės tikslas nėra tolimas, pavyzdžiui, Anglija.

Keleivių vežimas į Angliją – ne tik lėktuvu

Nors daugelis esame įpratę keliauti lėktuvu, tačiau tai toli gražu ne vienintelė alternatyva. Tie kurie dažnai keliauja maršrutu Lietuva – Anglija, žino, kad šią šalį galima pasiekti lėktuvu, autobusu ar mikroautobusu. Pastarasis variantas yra itin patogus tiems, kurie turi skrydžio baimę, nori persigabenti daugiau daiktų ar į kitą šalį vežtis gyvūnus.

Kaip rodo šiandieninės tendencijos – kelionė mikroautobusu yra patogi dėl kelių esminių aspektų:

  • Keleivių vežimas į Angliją yra vykdomas kiekvieną dieną, o kaina nuo to nekinta. Skirtingai nei užsisakinėjant skrydžius. Renkantis lėktuvą reikia sekti kainų tendencingumą, o ir atvykus į oro uostą dar reikia svarstyti kaip nuo jo nukakti iki reikiamos vietos.
  • Kelionės mikroautobusu neprailgsta, nes pravažiuojamos šalys leidžia stebėti besikeičiantį kraštovaizdį. Žinoma, lėktuvu kelionės tikslas pasiekiamas greičiau. Tačiau mikroautobusu keliaujantiems siūlomas paėmimas nuo namų ir nuvežimas iki pat durų. Todėl išvengiama bereikalingo galvos sukimo. Taipogi, oro uostai būna įkurti gerokai už miesto, todėl vien pasiekti miesto centrą kartais užtrunka daugiau nei valandą.
  • Maža to, mikroautobusas galima vežtis daugiau daiktų, kurie yra apmokestinami žymiai pigiau nei bagažas lėktuve. O tai svarstant finansinėje perspektyvoje iš tiesų apsimoka.

Keleivių vežimas į Anglija, kaip jau buvo minėta, neapsiriboja vien tik keleivių pervežimu, tai ir perkraustymo funkciją atliekanti paslauga. Todėl galvojimas, kad lėktuvas yra geriausia alternatyva, norint greitai nukeliauti – ne visada yra teisingas. Reikia pasverti ir kitas galimybes ir įvertinti, galbūt auto transportas irgi gali būti gera alternatyva.

Naujausi įrašai

Kategorijos