Kelionė su antrąja puse. Kaip pasiruošti?

Pirmosios kelionės su antrąją pusę gali tapti ypač sudėtingos. Vis dėlto tam vertėtų iš anksto pasiruošti. Kaip tai padaryti? Pirmiausia, vertėtų nuspręsti, kur Jūs abu norite keliauti. Pradėti galite nuo sąrašo, ką įdomu Jums pamatyti ir ką antrajai pusei. Ieškokite bendros kelionės tikslo, tol kol rasite. Pigūs skrydžiai pirmyn ir atgal padės neišleisti visų santaupų.

Svarbiausia – gera nuotaika

Norint tinkamai pailsėti svarbu ir nusiteikimas. Jei iš anksto būsite nusiteikę netinkamai, jūsų santykiams tai gali pakenkti. Geriausia, jei būsite pasiruošę kelionei ne tik gera nuotaika, bet ir mokėsite diskutuoti, kas abiem svarbu.

Kas jei esate skirtingų tipų keliautojai?

Kartais pasitaiko, kad vienas partneris nori kuo daugiau pamatyti, o kitas kaip tik nori kelionės metu pailsėti. Šiuo atveju geriausia rinktis kompromisą. Jei keliausite savaitę, vieną savaitės dalį rinkitės poilsiui, o kitą – vaikščiojimui. Jei jūsų partneris sutinka, net ir atvažiavę kartu galite praleisti laiką skirtingai. Svarbiausia, jausti ryšį ir tarpusavio supratingumą, kad abu esate skirtingi.

Kaip neišlaidauti?

Pigūs skrydžiai pirmyn ir atgal – nėra vienintelė išeitis, kaip galima keliauti pigiau. Vienas iš būdų gali būti iš anksto išsinuomoti automobilį, nusipirkti traukinio bilietus. Taip pat apsipirkti maistą galima ir vietinėse parduotuvėse, turguje. Tai padės sutaupyti pinigų ir artimiau susipažinsite su svetima kultūra.

Kelionė dviese gali būti išbandymas, jei vienas žmogus yra taupus, o kitas kaip tik išlaidus. Nusistatykite bendrą biudžetą ir stebėkite situaciją. Jei vienas per daug išlaidauja, būtinai tai pasakykite. Kokybiška kelionė nebūtinai yra brangi, todėl protingai rinkitės savo biudžetą.

Kokie dažniausiai pasitaiko pykčiai?

Santykiai ne visada būna tik malonūs, todėl ir kelionės metu dažnai pora susipyksta. Vis dėlto jūs jau senai laukėte šių atostogų, todėl pykčiai gali jas tik sugadinti. Pigūs skrydžiai pirmyn ir atgal gali tapti romantišku savaitgaliu Prancūzijoje. Tačiau besipykstant nepamatysite puse šalies grožio. Vertėtų iš anksto nutarti, ką veiksite, su kuo, ir visą rutiną pamiršti. Kelionė su antra puse gali būti vienas iš maloniausių dalykų.

Naujausi įrašai

Kategorijos