Ko nedaryti išsinuomojus transportą?

Transporto nuoma – puiki paslauga, leidžianti lengvai įgyvendinti kone visas atostogų ar šiaip trumpos išvykos idėjas. Be to, taip keliauti pigu. Visgi nesvarbu, ar organizuosite kelionę su draugais, ar su šeima, ar šiaip bendraminčiais, bet kuriuo atveju būtina vengti tam tikrų elgsenos klaidų. Kitu atveju galite rizikuoti tiek savo saugumu, tiek papildomomis gana didelėmis ir neplanuotomis išlaidomis.

 

Išankstinio plano neturėjimas

 

Kai kurie labai mėgsta ir puikiai sugeba keliauti ekspromtu, spontaniškai. Visgi ne visuomet tai yra geriausias pasirinkimas. Paprastai nusprendus išsinuomoti didesnį transportą, tokį kaip mikroautobusas ar autobusas, nuomos įmonė taip pat suteikia ir patyrusio vairuotojo paslaugas. Jam būtina žinoti iš anksto maršrutą, kad galėtų numatyti galimas problemas, pasiruošti, pavyzdžiui, iškart padengti kelių mokesčius. Tad taip tiesiog apsisunkinate pačią kelionę, nors ji gali būti visiškai paprasta, nekelti jokių rūpesčių.

 

Aplaidus elgesys kelionės metu

 

Didžiulis triukšmas, kone siautėjimas, besaikis alkoholio vartojimas, inventoriaus gadinimas (sąmoningas, ne netyčinis) – veiksmai, dėl kurių transporto nuoma gali tekti daugiau ir nepasinaudoti. Jei norite, kad kelionė būtų smagi, nebūtina pavirti gyvuliais ir nejausti jokių ribų. Linksminkitės, tačiau turėkite omenyje, kad važiuojate ne savo transporto priemone, ir ją turite tausoti dar labiau nei saviškę.

 

Vėlavimas, nepunktualumas

 

Ši problema ypatingai skaudi, nes taip iš esmės susitrumpinate kelionės laiką. Jei, pavyzdžiui, vykstate į pažintinę kelionę, tai vėluodami pusvalandį ar valandą kokio nors objekto galite jau ir nebepamatyti – tiesiog nebus laiko, teks perdaryti maršrutą. Be to, kai kuriais atvejais visai suprantama, kad vairuotojas tiesiog nebelaukia arba įmonė paprašo padengti nuostolį, patiriamą tuo metu, kol vairuotojas ne dirba, o tiesiog laukia jūsų transporto priemonėje. Skamba sąžiningai, ar ne?

 

Norint, kad transporto nuoma paliktų kuo geresnius įspūdžius, derėtų tuo pasirūpinti patiems. Kitas variantas yra tiesiog kažkokia kelionė su „viskas įskaičiuota“, tačiau ji iš tiesų nėra tokia jau smagi ir kupina įspūdžių, ar ne? Tad skirkite laiko tinkamam pasiruošimui ir elkitės adekvačiai pačios kelionės metu. Gerbkite vieni kitus, vairuotoją, įmonę, ir kelionė tiek Lietuvoje, tiek užsienyje išsinuomojus transportą tikrai bus kupina pozityvios patirties.

Naujausi įrašai

Kategorijos