Kodėl advokatų kontorai pravarti DVS?

Daugeliui šiuolaikinių advokatų kontorų pasiekti savo pilną potencialą trukdo neefektyvi dokumentų valdymo sistema. Dažnai failai išsaugomi be išimties keliose sistemose ir standžiuose diskuose. Vieningos centrinės sistemos neturėjimas galiausiai atsiliepia sugaištu laiku ieškant reikiamų failų. Tačiau, kaip pastebi www.sekasoft.com, efektyvus dokumentų valdymas gali būti pasiekiamas naudojant atitinkamą, tam pritaikytą programinę įrangą – DVS. Ši technologija visus failus atitinkamai susistemins ir išsaugos vienoje, lengvai pasiekiamoje vietoje. O svarbiausia, kad tai galima atlikti ir iš kitų įrenginių. Taigi, o kaip DVS dar pravarti advokatų kontoroms?

 

Padidinamas teisininkų produktyvumas

 

Per šią sistemą galima ne tik itin lengvai paruošti ir sutvarkyti visus reikiamus dokumentus, bet taip pat tvarkyti visą klientų informaciją ir skirstyti juos pagal svarbą, tematiką, ar kitokius kriterijus. Taip pat specialių nustatytų ir parinkčių dėka, palengvinamas komunikavimas tarp kontoros darbuotojų, lengviau paskirstomos užduotys ir bylos, susisiekiama su svarbiais asmenimis tiesiog per programą.

 

Pagerinamas valdymas ir saugumas

 

Taip pat www.sekasoft.com specialistai pažymi, kad efektyvus dokumentų valdymas ir tam skirta DVS sistema pagerina failų apsaugą. Ši programinė įranga talpina dokumentus į vieną, tik įmonei skirtą skaitmeninę saugyklą, joks pašalinis asmuo neturi prie jos įrangos. Kiekvienas atskiras failas ar jų grupės gali būti padaromos pasiekiamos tik tam tikriems asmenims. O kadangi viskas vyksta per vieną centralizuotą sistemą ir failai gali būti kuriami, persiunčiami ir redaguojami keliais mygtukų paspaudimais, failų valdymas tampa kelių minučių darbu.

 

Pagerinama klientų aptarnavimo kokybė

 

Reikiami failai visada lengvai pasiekiami. Visa klientų kontaktinė informacija ir komunikacija su jais sisteminama tam paskirtose vietose, todėl darbuotojai greitai ir patogiai informuojami apie naujus asmenis, gaunamus skundus, atsiliepimus ir panašiai. Pasak www.sekasoft.com, toks dokumentų valdymas pagerina atsakymo į prašymus, užklausas laiką, kas lemia didesnį klientų pasitenkinimą paslaugomis.

 

Šiandienos advokatų kontoros turi pateisinti ne tik klientų, bet ir teisininkų lūkesčius: išmanyti ir pritaikyti naujausias aktualias technologijas, naudoti tik efektyviausius dokumentų valdymo metodus bei tam skirtą įrangą. Čia informacija turi būti pateikiama, pasiekiama ir tvarkoma greitai, patogiai. O tai įmanoma su DVS.

Naujausi įrašai

Kategorijos