Kodėl genda turbinos ir kaip to išvengti?

Važiuojate judriomis miesto gatvėmis ir staiga su siaubu išgirstate monotonišką švilpimą ir pastebite prasiskverbusį pilkų dūmų debesį? Deja, bet atėjo metas keisti jūsų lengvojo automobilio turbiną. Piniginę paploninti galintis turbinų remontas yra dažna, daug streso ir galvos skausmo vairuotojui kelianti problema. Kviečiame iš arčiau susipažinti su šio gedimo ypatumais ir tikimės, kad šios žinios padės išvengti galimų gedimų ateityje.

 

Kodėl įvyksta turbinų gedimas?

Automobilio turbokompresoriaus, arba tiesiog turbinų gedimas yra gana dažna priežastis, dėl kurios reikia kreiptis į autoservisą. Šių gedimų priežastys gali būti kelios: netinkamai atlikta techninė apžiūra arba netinkama automobilio eksplotacija. Ši problema ypač aktuali perkant naudotą transporto priemonę, kuomet nežinote tikslios automobilio priežiūros būklės. Turbinų remontas gali neigiamai atsiliepti finansine prasme, todėl būkite atidūs ir atsargūs, konsultuokitės su specialistais ir išsiaiškinkite visus kylančius klausimus. Pasidomėkite tema plačiau paspaudę šią nuorodą: https://www.salvis.lt/turbinu-remontas.

 

 

Kada vertėtų sunerimti?

 

Reikia būti atidiems ir kreipti dėmesį į automobilio rodomus ženklus.  Pastebėjote baltos ar melsvos spalvos dūmus? O gal vos užvedus automobilį išgirstate duslų garsą? Įsitikinkite, kad šios problemos kyla ne dėl vairavimo, o automobilis yra techniškai tvarkingas – reguliariai keičiate tepalus bei filtrus. Jei viską darote tinkamai, o ši problema vėl iškyla, skubėkite į autoservisą.

Remontas – sudėtinga procedūra?

 

Nors turbinų remontas sąlyginai įprastas procesas, siekiant išvengti problemų ateityje, automobiliui privaloma atlikti visapusišką diagnostiką. Sugedusi turbina yra išbandoma, siekiant išsiaiškinti jos gedimų priežastis ir nustatyti ar ją būtina keisti. Jei atsakymas teigiamas, turbina yra išimama ir išardoma, gedimas taisomas, o turbinos korpusas nuvalomas. Turbinos ašelė ir centrinė dalis subalansuojama ir turbina vėl įdedama į transporto priemonę. Prieš išvykdami iš autoserviso, įsitikinkite, kad gaunate remonto garantiją.

 

Taigi, dar prieš ištinkant gedimams, būkite budrūs ir ieškokite informacijos. Gedimai gali užtrukti ilgai ir kainuoti nemenką sumą, todėl apsidrauskite iš anksto: susirinkite visa įmanomą informaciją ir susieškokite patikimą autoservisą. Taip išvengsite streso ir nepatogumų ateityje, o jūsų automobilis jums tik padėkos.

 

Naujausi įrašai

Kategorijos