Kokia gali vykti fotosesija Kaune?

Fotosesijų gali būti įvairiausių tipų: kažkodėl visi dažniausiai prisimena tik vestuvines. Tačiau tikrai galima sugalvoti įvairių progų ir priežasčių, kada verta užsisakyti fotografo paslaugas. Apie tai, kokios gali vykti fotosesijos Kaune šiandien ir pakalbėsime.

• Mados fotosesija

Ši fotosesijos rūšis orientuojasi į naujus drabužius, įdomias koncepcijas, derinius. Tai gana retas reiškinys, nes dažniau fotografus užsisakoma kokiam renginiui, o ne atskirai kolekcijai fotografuoti (nebent tai vykdoma tam tikram žurnalui).

• Grožio fotosesija

Šios fotosesijos metu reikia pasitikėti fotografu: reikia derinti kampus, makiažą, apšvietimą, o profesionalas, naudodamasis savo aparatūra turi atskleisti visą jūsų grožį. Kaip sakoma, nefotogeniškų žmonių nėra, yra tik netinkamai parinktas kampas ar apšvietimas.

• Kelionių fotografija

Galite pasamdyti fotografą, kad jis sektų jūsų nuotykiais. Kelionės metu nereikės rūpintis, kas jus nufotografuos, o grįžę galėsite džiaugtis žurnalų vertomis nuotraukomis.

meninė fotosesija

• Įvykių fotografija

Fotosesijos Kaune gali vykti ir sekant tam tikras progas. Pavyzdžiui, „Masiulionis Foto“ pasiryžę užfiksuoti svarbiausias akimirkas: vestuves, šimtadienius, gimtadienius ar kitas, jums svarbias, progas. Tai itin patogu, jei norite sukurti naujų atsiminimų, tačiau užuot sekę juos pro objektyvą, dalyvautumėte juose.

• Praeities ir dabarties fotosesija

Pastaraisiais metais pradėjo populiarėti praeities ir dabarties fotosesija, kada pasirenkamos kelios senesnės nuotraukos ir jos iš naujo nufotografuojamos. Siekiant geriausio efekto, verta pasamdyti profesionalų fotografą, kuris geriausiai galės atkartoti nuotraukos kampus, apšvietimą ir padės su veido išraiškomis.

• Meninė fotosesija

Šios fotosesijos Kaune yra pasirenkamos kiek rečiau, nes reikia kiek daugiau pasiruošimo, o kartais ir pasiaukojimo: gali būti kiek keistesni kampai, apšvietimas, siekiama panaudoti atspindžius. Tokios fotosesijos gali būti vykdomos lietuje, naktį, po vandeniu, gali būti metami dažai, spalvota pudra ar blizgučiai. Tačiau sunkus darbas atsiperka: turėsite unikalią nuotrauką.

• Portretinės nuotraukos

Galite užsisakyti fotografą ir tam, kad jis sukurtų naujas portretines nuotraukas. Dažniausiai tai yra vykdoma fotoateljė.

Yra ne viena fotografijos rūšis, kurią galite pasirinkti sau. Jei laukia įdomi proga – tikrai pravers profesionalus fotografas. Tačiau net jei norite tiesiog paįvairinti sau gyvenimą galėsite užfiksuoti tam tikras akimirkas.

Naujausi įrašai

Kategorijos