Kokias pagalves vertėtų pasiimti į kelionę?

Jei esate gana išrankus miegalius, didelė tikimybė, kad nei viešbučiuose, nei hosteliuose, nei lėktuvuose nemiegate taip gerai, kaip galėtumėte tai daryti namuose. Kai kurie galbūt kreivai pažiūrėtų į imančius pagalves išvykoms pėsčiomis, tačiau juk svarbiausia užtikrinti savo komfortą. Kaipgi pasirinkti pagalvę, kuri tiktų bet kokiai kelionei, kad ir kupinai nuotykių?

Poreikio išaiškinimas

Pirmiausia, turite nuspręsti, ko Jums tiksliai reikia. Ar tikrai miegui trukdo tai, kad palikote pagalvę namie? Galbūt Jums miegoti trukdo pakitusi mityba ar laiko zona? Tuomet net pati patogiausia pagalvė nepadės išsimiegoti ir jaustis pailsėjus. Turite sutelkti dėmesį į save.

Dažniausios priežastys, kodėl reikia pasiimti pagalvę:

• Kaklo skausmas;
• Higienos sumetimai.

Pirmoji priežastis yra dažna tarp intensyvias keliones pasirenkančių žmonių. Visą dieną šokinėjus, bėgus, lipus į kalnus, bent naktį reikia leisti organizmui pailsėti. Kita priežastis, kodėl asmenys nusprendžia pasiimti pagalvę yra higienos sumetimai. Jei dažnai skraidote lėktuvu ar važiuojate ilgas autobusų keliones, patartina neimti jų siūlomų pagalvių. Jos skalbiamos kartą į kelias dienas, todėl dažnu atveju miegosite ant pagalvės, kuri jau buvo panaudota.

Pasirinkimo kriterijai

Nusprendus į kelionę pasiimti pagalvę, kitas svarbus pasirinkimas yra išsirinkti, kokia ji turėtų būti. Galite vadovautis šiais patarimais:

• Jei dažnai tenka ilgą nuotolį keliauti, Jums geriausiai pravers kelioninė, kaklą apgaubianti pagalvė. Ji pritaikyta naudoti sėdimoje pozoje, o ne gulint, todėl geriausiai tiks šiam poreikiui. Jos gali būti ir pripučiamos, tad lengvai sutalpinsite net į rankinį bagažą.

• Jei ruošiatės į stovyklavimo išvyką, rinkitės nedidelę lateksinę pagalvę. Ji neužima daug vietos, todėl galėsite lengvai įspausti į savo kuprinę. Tokia pagalvė yra itin rekomenduojama asmenims, kurie dažnai kenčia nuo kaklo skausmo.

Nepamirškite rinkdamiesi kelioninės pagalvės apžvelgti esamus pasirinkimus, jų dydžius ir kainas. Pastaroji turi būti suderinta su kokybe, neišleiskite daugiau nei esate numatę.

Šiuo metu parduotuvėse yra gan didelis kelioninių pagalvių pasirinkimas, tačiau nepulkite pirkti pirmą pasitaikiusią. Būtinai atkreipkite dėmesį į jų funkcionalumą, ar jos padės Jums išsimiegoti, ar tai verta investicija jums.

Naujausi įrašai

Kategorijos