Kompiuterinių žaidimų žanrai – kokį pasirinkti?

Tikriausiai ne vienas kompiuterinių žaidimų mylėtojas yra susidūręs su problema, kuomet sunku apsispręsti, kokį žaidimą pasirinkti. Šiandien rinkoje yra daugybė skirtingų rūšių žaidimų – strateginiai žaidimai, siaubo, galvosūkių, auto ir begalės kitų. Vis dėlto, jeigu pažinsite kiekvieno žanro subtilybes, žaidimą išsirinkti bus kur kas lengviau. Taigi, pristatome populiariausių žaidimų žanrus ir jų ypatybes.

 

Veiksmo žaidimai

 

Šio tipo žaidimai suteikia žaidėjui absoliučią kontrolę ir jis būna veiksmo sūkurio viduryje viso žaidimo  metu. Dažniausiai žaidėjui tenka įveikti daug fizinių galimybių reikalaujančių iššūkių ir užduočių, todėl greita reakcija ir gera orientacija čia tampa dideliais privalumais. Kadangi veiksmo žaidimais mėgautis pakankamai lengva pradedantiesiems, jie yra polupiariausi.

 

Šaudyklės

 

Šio tipo žaidimuose dažniausiai tenka naudoti ginklus, o pagrindiniu tikslu tampa įveikti priešus arba žaidėjus iš priešininkų komandos. Pastarieji, kaip ir strateginiai žaidimai, dažniausiai žaidžiami iš pirmojo žaidėjo pozicijos. Vis dėlto, yra tokių, kuriuos reikia valdyti iš trečiojo žaidėjo perspektyvos.

 

Išgyvenimo žaidimai

 

Populiariausi išgyvenimo žaidimai yra paremti siaubo temomis. Pastaruosiuose yra duodamas keletas įrankių, kurie padeda išgyventi, taip pat pastogė ir ginklai. Viso žaidimo metu reikia bėgti, gintis ir pulti, todėl tai aktyvūs ir daug veiksmo turintys žaidimai.

 

Kovų žaidimai

 

Šiandien populiariausi kovų žaidimai yra „Mortal Kombat bei „Street Fighter II“. Kodėl žmonėms jie taip patinka? Juose gausu įvairių veikėjų, kurie vieni nuo kitų išsiskiria savo išvaizdomis, kovų stiliais bei sugebėjimais ir veiksmais. Tai padaro žaidimą įdomesniu, o kur dar varžymasis dėl pirmosios vietos!

 

Strateginiai žaidimai

 

Strateginiai žaidimai suteikia galimybę patapti žaidimo Dievu ir gauti prieigą prie visų jo resursų bei kūrimo įrankių. Pastarieji reikalauja gerų strateginių sugebėjimų bei taktikų, kurios padėtų įveikti iškeltus iššūkius. Daugelis jų dabar priima žaidėjų atsiliepimus, todėl žaisti tampa dar įdomiau.

 

Taigi, dėl itin didelio kompiuterinių žanrų pasirinkimo, pasirinkti tinkamiausią sau žaidimą gali būti tikrai nelengva. Vis dėlto, pateiktas sąrašas su informacija gali gerokai palengvinti paieškas ir pasirinkimą.

Naujausi įrašai

Kategorijos