Krūtinės mažinimo metodai

Tiesa, kad šiandien labai lengva sumažinti krūtų dydį ar pakoreguoti bet ką kitą (akių vokus, moteriškus kontūrus) operacijos būdu, tačiau yra ir kitas kelias – natūralus metodai. Žinoma, tokie reikalauja daugiau laiko ir pastangų nei operacijos atlikimas, bet pirmasis gali sukelti didesnį pasitikėjimą savo jėgomis. Kaip pažymi Svplastic.com chirurgai, visuomet yra išimtinių atvejų – krūtų mažinimas ne visada įmanomas pasiekti tik savo jėgomis (tai gali lemti ligos). Tekste pateikiame patarimus moterims, kurios norėtų išmėginti pamažinti krūtinę savo valios pastangomis.

 

Teisingas maisto racionas

 

Faktas tas, kad krūtinė yra sudaryta vien tik iš riebalų, todėl sumažėjęs bendras kūno svoris gali sumažinti ir krūtinę. O norint to pasiekti, pirmiausia reikia sudaryti kalorijų deficitą – tai reiškia pakeisti racioną sveikais, nekaloringais ir maistingais maisto produktais. Svplastic.com specialistai pažymi, kad prieš nusprendžiant daryti plastinę operaciją, vertėtų išmėginti šį būdą, o nepavyks, kreiptis į chirurgijos profesionalus.

 

Mankšta

 

Žinoma, taip pat kaip ir subalansuota mityba, svorio kritimas ir krūtų mažinimas nutinka dėl sporto ir įvairios mankštos. Svarbu suprasti, kad šie metodai nepadės pakeisti krūtų išvaizdos labai greitai – tai laiko reikalaujantis procesas, todėl reikia turėti kantrybės. Kitas didelis mitas tas, kad darant tik krūtinei sukurtus pratimus, riebalai kris greičiau. Deja, tačiau tikslas turėtų būti deginti riebalus nuo viso kūno, nes pratimai tik padės sustangrinti šios srities raumenis.

 

Pakeiskite liemenėlę

 

Kaip pažymi Svplastic.com specialistai, liemenėlė nepakeis krūtinės dydžio visam laikui, tačiau krūtų mažinimas gali būti pasiektas vizualiai su jas mažinančia liemenėle. Kai kurios iš šių specialių liemenėlių turi tvirtai laikančias petnešėles, todėl jos gali net gi sumažinti nugaros ir kaklo skausmus. Tokia liemenėlė neabejotinai užtikrins aukščiausio lygio komfortą ir patogumą.

 

Taigi, prieš planuodamos chirurginę operaciją, visų pirma pamėginkite krūtinę sumažinti pati, o tam nepavyks, tuomet vertėtų kreiptis į plastinės chirurgijos specialistus. Operaciją spėsite pasidaryti bet kada, tačiau kodėl visų pirma neišmėginus natūralių priemonių, kurios nereikalautų peilio ir randų?

Naujausi įrašai

Kategorijos