Krūtų didinimas riebalais ir implantais: kokie skirtumai?

Krūtų didinimas, kaip ir dantų plombavimas bei kitos savęs tobulinimo procedūros neabejotinai pakelia pasitikėjimą savimi ir leidžia vėl džiaugtis pilnavertišku gyvenimu. Vis dėlto, kaip ir plombavimo, taip ir krūtų didinimo procedūros turi keletą skirtingų rūšių – tai krūtų didinimas riebalais ir implantais. Prieš pasirenkant bet kurią procedūrą, svarbu žinoti, kuo jos skiriasi.

 

Krūtų didinimas riebalais

 

Tai yra puiki alternatyva moterims, kurios nenori savo krūtyse implantų – šios procedūros metu krūtys yra didinamos savo kūno audiniais. Pastaroji padeda atkurti krūtų pilnumą, formą ir, žinoma, jas padidina iki norimo dydžio.

 

Šiai procedūrai atlikti reikalinga speciali įranga, kuri padeda paruošti riebalus injekcijai – šie paruošti riebalai yra persodinami kitoje vietoje, ten jie sėkmingai prigija ir sukuria natūralią krūties formą ir dydį. Žinoma, kaip ir po bet kurios operacijos, kuomet krūtų didinimas riebalais yra atliekamas ligoninėje, mėnesį po krūtys gali būti patinusios.

 

Krūtų didinimas implantais

 

Šios procedūros pavadinimas kalba pats už save – krūtų didinimas yra atliekamas implantų pagalba. Svarbu paminėti, jog tinkamai parinkus implantus, krūtys atrodys visiškai natūraliai. Pastarųjų implantų užpildas prisitaiko prie kūno formų, padėties, todėl puikiai atkartoja natūralią krūtų išvaizdą.

 

Kada reikalinga operacija?

 

Krūtų didinimo operacija yra rekomenduojama atlikti, kuomet moteris nori padidinti krūtų pilnumą, pagerinti viso kūno proporcijas ar tiesiog padidinti pasitikėjimą savimi. Bet kuri operacija atliekama skiriant bendrąją nejautrą, kuri gali trukti iki 3 valandų. Prieš kiekvieną operaciją, ar tai būtų krūtų didinimas rirbalais, ar implantais, gydytojas parinks tinkamiausią pjūvio vietą ir metodą.

 

Po procedūros bus paskirta speciali liemenėlė, kurią reikės nešioti iki 4 savaičių, taip pat svarbu riboti fizinį aktyvumą. Žinoma, operacija nerekomenduojama jaunesnėms negu 18 metų merginoms ir toms, kurios per ateinančius metus ketina planuoti nėštumą.

 

Taigi, krūtų didinimas abiem atvejais išlaiko natūralią krūties formą ir padidina pasitikėjimą savimi. Nesvarbu, kurį būdą pasirinksite, nepamirškite pasikonsultuoti su už jus atsakingu gydytoju, jog išvengtumėte problemų ar nesklandumų.

Naujausi įrašai

Kategorijos