Kur laikyti daiktus mažoje svetainėje?

Mažas svetainės kambarys – nors ir jaukus, tačiau gali sukelti nemažai problemų, kuomet pritrūkstama vietos daiktų saugojimui ir laikymui. Visgi, šiandien yra daug baldų, kurių spintelės, lentynėlės, stalčiai ir kiti paviršiai puikiai išsprendžia šią problemą. Pritrūkote idėjų, kur laikyti daiktus mažoje svetainėje? Pateikiame rekomendacijas.

 

Spintos stumdomomis durimis

 

Tokio tipo spintos yra tokio paties dydžio, kaip ir įprastos spintos, tačiau pagrindinis jų išskirtinumas yra stumdomos durys. Dėka šių durų, šalia spintos galima statyti bet kokius baldus ir neprivalu palikti papildomos erdvės jos durims. Automatiškai, išlošiama daugiau vietos arba ta vieta gali būti panaudota kitokiems baldams.

 

Pakabinamos lentynos

 

Pakabinamos lentynos yra puiki išeitis, kuomet ant grindų nebelieka vietos spintelėms, komodoms ar kitiems daiktų saugojimo baldams. Šios lentynos, kaip ir spintelės ar stalčiai, gali būti naudojamos daiktų laikymui, arba jos taip pat gali tarnauti kaip dekoracija. Ant pakabinamų lentynų galite dėti paveikslus, statulėles ir kitus dekoro aksesuarus.

 

Komodos

 

Puikus kambario akcentas ir daiktų laikymo saugykla – tai komoda. Didelis jos paviršius gali talpinti didesnes ir mažesnes dekoracijas, o platūs ir talpūs stalčiai saugos patalynę, pagalvėles, pledus ir kitą namų tekstilę ar net nemažus daiktus.

 

Kavos staliukas

 

Kavos staliukai gali pasirodyti kaip nereikšmingi kalbant apie daiktų saugojimą ir jų laikymą, vis dėlto verta investuoti laiko ir paieškoti staliuko, kuris turi daugiau nei stiklinį ar medinį paviršių. Šiandien rinkoje galima rasti staliukų, kuriose integruotos spintelės, arba transformuojamų.

 

Transformuojami baldai, šiuo atveju kavos staliukai, iš nedidelio paviršiaus akimirksniu gali virsti į daugiau nei 4 asmenų šeimą talpinančiu stalu. Viskas labai paprasta – dienos metu ant nedidelio staliuko paviršiaus galite pasidėti puodelį kavos ar arbatos, o vakare susirinkus visai šeimai ar draugams staliukas gali pavirsti puikiu paviršiumi stalo žaidimams ar picos dėžėms.

 

Nesvarbu, kad jūsų svetainė maža, lengvai galite joje sutalpinti jums reikiamus daiktus pasitelkę protingus ir išmanius baldus.

Naujausi įrašai

Kategorijos