Laisvalaikis ir namų tvarkymas – suderinama?

Kiekviena mergina ar moteris žino – jeigu šeštadienį paskyrė namų tvarkymui, apie jokį knygos skaitymą ar jaukų pasisėdėjimą su draugėmis galima net nesvajoti. Vis tiek laiko neliks, o puse namų bus netvarkyta net ir po pusės dienos praleistos vien šveičiant vonios sienas. Atrodo, baisiai sudėtinga imti ir susiderinti taip, kad liktų laiko ir vienam, ir kitam.

Technologijos tobulėja namų šeimininkių naudai

Užėjus į namų apyvokos prekių parduotuvę pirmiausia apžiūrite visas įmanomas technologines naujienas? Domina ir išmani šluota, ir internetu valdoma skrudintuvė, ir plaunamas siurblys? Turbūt pastebėjote ir technologinį visų šio tipo prekių tobulėjimą? Atrodo, dar vakar močiutė rodė Jums naują pačios suręstą šluotelę iš šiaudų, o šiandien visur tik automatinės ir pakraunamos akumuliatoriais. O ar jos naudingos? – daugeliui gali kilti klausimas. Gal paprasčiau išsišluoti namus paprasta šluota, po to dar išsiurbti ir išplauti ir dar gal net ir laiko liks? Daugelis abejoja. Visgi, jeigu to laiko netrūktų, tai tokie technologiniai sprendimai gal ir nepasirodytų, argi ne?

Vis tik, pakraunamos šluotos, robotai dulkių siurbliai ir automatiniai langų valytojai turi savų privalumų. Kol jie valys ir tvarkys Jūsų namus, Jūsų rankos galės vartyti knygos puslapius ir džiaugtis ramia popiete. Tokio malonumo sau negali suteikti didžioji dalis jaunų mamyčių, o plaunamas siurblys vis dar tupi kažkur jų svajonių sąrašo viršūnėje. Jei netyčia ilgai rašyti slapti laiškai vyrui apie naują elektroninę namams skirtų robotų parduotuvę „Lazy House“ pasiektų adresatą, turime kelis pasiūlymus, ką galite išsirinkti ne tik Kalėdoms, bet ir gimtadieniui.

Ką rinktis pravarčiausia?

Jei esate viena tų, kurias baisiai erzina tiek plovimo, tiek šlavimo, tiek siurbliavimo darbai, o galiausiai po pusdienio atrodo, kad vis tiek nieko nenuveikėte, gal laikas atnaujinti tą pasenusią namų įrangą, kuri ne sutvarko, o padaro dar didesnę betvarkę? Kyla klausimas, ką rinktis? Štai pasiūlymai:

• Plaunamas siurblys
Nusibodo besikartojantis procesas – šluoju-siurbiu-plaunu? Tai gal leiskite tai atlikti kam nors kitam ir pailsėkite. Ne ne, už Jus vyras darbų neatliks, tačiau už siurblį, galintį ir siurbti kilimus, ir plauti grindis, tikrai sumokės. Vienas prietaisas atliekantis tris darbus – gali būti geriau? Mes taip nemanome.

• Pakraunamas langų plovėjas
Langų blizginimas irgi nėra pati džiaugsmingiausia namų ruošos užduotis. Tačiau ką daryti reikia, tai reikia. Uždulkėjusiuose namuose, pro kurių langu nė saulės spinduliai negali prasiskverbti, tikrai nebus jauku. O praleisti pusės dienos blizginant panoraminius langus ir neskamba kaip svajonių savaitgalio planas. Pakraunamas langų plovėjas pats už Jus tai padarys, o Jūs tuo tarpu galėsite net filmą įsijungti.

Kai nori, viskas įmanoma. Net ir namų ruošą suderinti su būsto tvarkymu. Juk laimingos tos šeimininkės, kurios gali skirti laiko sau. Argi ne? Šnipštelėkite apie tai vyrui.

Naujausi įrašai

Kategorijos