Langų uždangos su tinkleliais nuo vabzdžių

Ar esate susidūrę su situacija kai atidarius terasinį ar įprastą langą priskrenda vabzdžių ar pripučia nukritusių medžio lapų? Tokia situacija nėra maloni. Rodos turite apsispręsti: ar namuose džiaugtis šviežiu oru ir leisti į namus patekti nepageidaujamiems vabzdžiams, ar atvirkščiai – užkirsti kelią jų patekimui, bet stokoti gryno oro patalpoje. Vis dėl to situacija nėra tokia jau bloga. Tam yra išeitis – tinkleliai nuo vabzdžių.

Kuo naudingi tinkleliai?

Tinkleliai ne tik apsaugo nuo jau minėtų vabzdžių, kurių ypač pagausėja šiltuoju metų laiku, bet ir sukuria apsaugą nuo krentančių lapų ar skraidančių pienių pūkų, kitų žiedadulkių. Tai ypač pasiteisina, jeigu turite alergijų. Tinklelis sulaiko alergenus. Taip pat naudojant tinklelius oras gali laisvai cirkuliuoti – galite gerai išvėdinti patalpą. Maža to, nesumažinamas ir šviesos kiekis patenkantis į namus, todėl patalpa visiškai neužtamsėja. Tinkleliai nuo vabzdžių gaminami iš ekologiškos medžiagos, todėl nedaro jokio poveiki žmogaus sveikatai.

Įvairiapusis pritaikomumas

Norint sumontuoti tinklelį neturėtumėte judintis ar jis tiks jūsų langui ar durims. Jie yra nesunkiai sumontuojami ir itin lengvai pritaikomi, todėl kiekvienas norintis gali juos įsigyti. Jums tik tereiks nuspręsti ar tinklelis bus dedamas iš išorės ar iš vidaus. Tai nesudaro didelio skirtumo, tai labiau skonio reikalas.

Didelė pasirinkimo gausa

Tinkleliai yra net keleto tipų. Juos galite rinktis rėmelių, roletų, plisuotų tinklelių ir tinklelių durims pavidalu. Tinkleliai – rėmeliai išsiskiria tuo, kad juos galima uždėti ir nuimti, todėl tai itin patogu Lietuvoje, kai sezoniškumas dažnai keičiasi. Tinkleliai nuo vabzdžių gali būti daromi ir iš plisuotos medžiagos – tai itin pravartu, kai durys yra labai plačios. Alternatyva langams yra durų tinkleliai, todėl jei tai sodo namelis ar kita patalpa kur dažnai praveriate duris – toks tinklelis iš tiesų pasiteisinanti investicija. Vis dėl to bene dažniausias pasirinkimas yra tinkleliai – roletai. Jie patogiai susikelia kai jų nereikia – veikia roletų principu.

Pasinaudokite paprasčiausiu būdu išvengti vabzdžių ir alergenų savo namuose. Išsirinkite jums tinkantį tinklelį ir mėgaukitės patenkančiu gaiviu oru į namus.

Naujausi įrašai

Kategorijos