Maža sodyba – didelis nuotykis

Pavadinimas gal ir skamba ironiškai, tačiau žmonės gyvendami mieste, patiria visko vis mažiau. Jie gyvena užsuktame ritme, užsuktame rate, visiškoje rutinoje, o viskas, kas aplink juos vyksta – tai kasdien tuo pačiu greičiu lekiantys automobiliai, kartais išgirstamos greitosios pagalbos ar policijos sirenos ir kur ne kur pasitaikantys koncertai savaitgaliais. Ir nors iš pradžių gali atrodyti, kad būtent miestas yra nuotykingo gyvenimo lobynas, iš tiesų yra atvirkščiai.

Ieškokite nuotykių už miesto ribų

Sodybos nuoma šiandien vis labiau populiarėja kaip galimybė gauti vietą, kur būtų galima netrukdant kaimynų ramybės atšvęsti jubiliejų, vestuvesar panašią šventę. Labai mažai kas susieja atokesnes vietoves su nuotykiais ar kažkokiomis kitokiomis patirtimis nei triukšmingi vakarėliai. Ir visgi, būtent čia galima iš naujo atrasti ne tik save, bet ir visą pasaulį.
Miestas yra ribotas. Jis dažniausiai riboja ir mąstymą – susiformuojamas požiūris, kad linksmybės už miesto ribų baigiasi, nes čia nėra klubų, kavinių, restoranų, jokių picerijų, tik plyni laukai ir miškai. Tačiau pabandykite prisiminti vaikystę. Net tie, kurie visą gyvenimą augote mieste. Kiekviena diena praleista kieme ant pievos už namo atrodė įdomi ir visada buvo laukiama. O kaip labai buvo laukiami savaitgaliai ir visos išvykos už miesto ribų, kai buvo galima klaidžioti po miškus, karstytis medžiais, atrasti pasislėpusius šaltinius ir dar nepažintus gyvius! Gamta neriboja žmogaus laisvės – ji ją dar labiau išplečia.

Ką veikti sodyboje?

Jei vis dar galvojate, kad sodybos nuoma atsirado tik tam, kad būtų galima kažkur ramiai švęsti šventes – Jūs dalinai teisus. Tačiau pastaruoju metu išsinuomavus sodybą, ne visi skuba pirkti alkoholinių gėrimų ir garsinti muzikos. Pradeda nuomotis sodybas savaitgalio išvykoms už miesto. Tačiau ką žmonės čia veikia?

Jie eina pasivaikščioti. Tyrinėja vietoves aplink, net jeigu tai tik plyni tušti laukai, apsnigti ar pilni vasaros atneštų laukinių gėlių. Jie skaito knygas gulėdami po medžiu ar hamake po atviru dangumi, nes grynas oras yra daug sveikesnis ir malonesnis nei pridujęs seniai nevėdintas mažo buto miegamasis. Jie kuria laužą, kepa kepsnius ar šašlykus, mėgaujasi gamtoje girdimais garsais ir leidžia sau daugiau laiko skirti šeimai ir artimiems žmonėms, o ne šviečiančiam telefono ekrano. Sodybose žmonės mėgaujasi gyvenimu ir patiria didžiausią gyvenimo nuotykį – jie gyvena. Gyvena ir džiaugiasi kiekvienu garsu, kiekvienu vaizdu ir kiekviena akimirka.

Naujausi įrašai

Kategorijos