Mikroautobusų nuomos privalumai

Mikroautobusų nuoma naudojasi vis daugiau ir daugiau žmonių. Vieni juos pasirenka norėdami pervežti nedidelius krovinius, kiti suburia darbo kolektyvą ir išveža trumpam pabėgimui iš miesto. Privalumas tas, kad palyginus su paprasta lengvąja mašina telpa daugiau žmonių, vaikų, gyvūnų, baldų, ar bet ko, ko tik dėsi. Paprastai mikroautobusiukuose vietų skaičius prasideda nuo devynių ir gali siekti keturiolika, ar net daugiau. Taigi, norint išvažiuoti su dešimties žmonių grupe reikėtų dviejų mašinų, tada greičiausiai prasidėtų ginčai, kas vairuos, kieno mašina, kas padengs kuro išlaidas, vienoje mašinoje norinčių važiuoti būtų daugiau negu kitoje ir panašai, tuo tarpu išsinuomojus vieną mikroautobusiuką viso to lengvai išvengiama.

Kitoks mikroautobusų panaudojimas

Mikroautobusų nuoma galima pasinaudoti ir kūrybiškai, t. y. suorganizavus draugų kelionę, dar kitaip vadinamą „roadtrip`u”. Internete gausu pavyzdžių, kaip iš mažo autobusiuko padaromas puikiai kelionėms pritaikytas namelis, vieni primityvesni, o kiti netgi turi kriaukles, ar virykles, viskas priklauso nuo pačių išmonės ir biudžeto. Žinoma, visada galima likti prie pradinio varianto, tik suburti didesnį draugų būrį ir nieko nekeisti pačioje transporto priemonėje, visgi laikas kartu yra daug svarbesnis, negu turimi patogumai.

Geriau nuomotis, negu naudoti savo

Bendrai kalbant, net ir trumpos kelionės žeme gali būti turiningesnės ir įsimintinesnės, negu skrydis lėktuvu į kitą šalį. Taip, tai didesnis nuovargis, daugiau kelyje praleisto laiko ir auto įvykių rizika, tačiau dauguma mikroautobusų nuoma užsiimančių įmonių siūlo draudimą bet kuriuo paros metu ir bet kurioje vietoje, todėl išsekus akumuliatoriui, sugedus generatoriui ar atsitikus nelaimei – visada sulauksite pagalbos. Dėl to nuomotis transporto priemonę gali būti patogiau, negu važiuoti su savo, nes sprogus padangai turėsite ne tik ją pakeisti, bet susirasti artimiausią servisą, ar saloną, kuriame galėsite įsigyti naują, o jeigu visa tai įvyko nakties metu, ar kitoje šalyje, situacija gali tapti itin komplikuota.

Svarbiausia žinoti savo poziciją

Kad ir kaip bebūtų, viskas turi savų pliusų ir minusų, o kiekvienai situacijai yra optimaliausias variantas. Kartais sudėjus kuro ir eksploatacijos išlaidas važiavimas su turimu automobiliu gali būti pigesnis negu pasinaudojimas mikroautobusų nuoma, tačiau visų svarbiausia žinoti savo lūkesčius, įvertinti galimybes ir apsvarstyti visus pasirinkimus.

Naujausi įrašai

Kategorijos