Minecraft – legendinis žaidimas, lavinantis vaizduotę

Minecraft, tai puikiai kone visiems kompiuterinių žaidimų žaidėjams žinomas pavadinimas, kuris vieniems kelia nostalgiškus prisiminimus, kiti apie jį tik girdėję iš šalies ar iš viso negirdėję, na, o dalis žmonių šį 2011 metais išleistą žaidimą žaidžia lyg šiol. Norintys įsigyti šį legendinį žaidimą ir išmokti žaisti ar tiesiog norintys prisiminti senus gerus laikus tai gali padaryti daugelyje svetainių.


Tai, kad žaidimas vis dar populiarus praėjus daugiau nei septyniems metams nuo išleidimo neturėtų nieko stebinti, kadangi Mojang, žaidimo kūrėjai, iki šios dienos leidžia atnaujinimus ir patobulinimus, kurių dėka žaidimas įgauna vis naujų spalvų ir galimybių. Žaidėjai gali praleisti šimtus valandų prie žaidimo ir nejausti bjauraus pasikartojimo jausmo, kuris žmones atbaido nuo ne vieno žaidimo.


Kitaip nei daugelis kitų populiarių kompiuterinių žaidimų, Minecraft žaidėjams nesiūlo intriguojančios istorijos kuri neleistų atitraukti akių nuo ekrano. Žaidime savo istoriją ir netgi savo aplinką kuria pats žaidėjas. Čia nėra konkrečių tikslų kuriuos reikia pasiekti ar misijų, kurias reikia įvykdyti. Vienintelis žaidėjus daryti vis daugiau motyvuojantis dalykas, tai pasiekimų sistema, kuri apdovanoja žaidėją kiekvieną kartą pasiekus kažką naujo.


Žaidimo erdvė sudaryta iš kubų, kuriuos žaidėjai dažnai vadina „blokais“. Šie kubai simbolizuoja įvairias medžiagas, tokias kaip medis, vanduo ar akmuo. Iš šių medžiagų galima gaminti įvairius objektus, pavyzdžiui geresnius kirtiklius, kurie leis greičiau rinkti akmenį, arba medžiagas tiesiog išdėlioti, taip statant įvairias struktūras. Būtent struktūrų statymas turbūt ir yra populiariausia žaidimo dalis, kadangi žaidėjai skiria valandų valandas statydami įspūdingas pilis, skulptūras, ar net ištisus miestus.


Minecraft turi kelis pagrindinius žaidimo rėžimus – Kūrėjo, Žiūrovo ir Išgyvenimo. Kūrėjo rėžime turėsite neribotą kiekį resursų ir galėsite kurti ką tik norite, Išgyvenimo rėžime reikės rinkti gyvybiškai svarbius resursus ir išgyventi paslaptingų monstrų puolimus, o Žiūrovo rėžimas leidžia žaidėjams laisvai skraidyti po pasaulį, tačiau jame nieko negali keisti.

Naujausi įrašai

Kategorijos