Nebrangūs ir efektyvūs būdai kelionei po Lietuvą

Ar ilgai svajojote apkeliauti po gražiausius Lietuvos miestelius, kaimelius, rajonus ir gamtos kampelius? Ypač dabar, kuomet karantino režime esate uždarytas tarp keturių savo gyvenamojo ploto sienų, o ribojimai mažėja, jau leidžiamos kelionės Lietuvoje. Jeigu dar tik svarstote apie šią galimybę, mikroautobusų nuoma Vilniuje ar kitos transporto paieškos gali būti drąsiai vykdomos dabar ir planuojamos jūsų svajonių kelionei. Skaitykite ir sužinokite nebrangius ir linksmus keliavimo būdus.

Tarpmiestinis autobusas

 

Jeigu mėgstate keliauti autobusais, gėrėtis per jų langus matomais, įspūdingais vaizdais, o prie viso to ir nemėgstate vairuoti – tarpmiestiniai, tarprajoniniai autobusai puiki keliavimo galimybė. Ne paslaptis, kad keliaujant automobiliu vienam iš šeimos narių ar jums tikrai prireiks vairuoti automobilį. Taigi, mėgstantiems šnekučiuotis, valgyti ir tarpusavyje bendrauti, keliaujant su didele žmonių grupe, tai lengviau pasieksite keliaudami autobusu.

 

Mikroautobusai

 

Kita galimybė yra keliauti išsinuomotu mikroautobusu. Mikroautobusų nuoma Vilniuje – tai variantas kelioninei grupei, kuri nenori būti priklausoma nuo autobuso grafikos ir nori apkeliauti ir pamatyti tai, ką pasižymėjo savo asmeniniame žemėlapyje. Transporto nuoma suteikia laisvę, o mikroautobuso dydis yra pakankamas nedidelei grupei žmonių. Žinoma, jeigu keliaujate labai didelėmis grupėmis, ar su gausiu būriu giminaičių, variantu gali tapti ir visas autobusas. Žiūrėkite pagal savo galimybes!

 

Automobilis

 

Na ir žinoma, paskutinis variantas, kuris nei kiek nenusileidžia nei vienam iš minėtų yra nuosavas automobilis. Tai transporto priemonė, kuri puikiai tiks kelionėms vienam ar su antrąja puse. Taip pat, jeigu jūsų šeima nėra labai didelė. Automobilis, kaip ir mikroautobusas, leidžia keliauti ten, kur mato akys. Vėlgi, nereikia derintis prie kažkieno sugalvoto grafiko – visa jūsų kelionė tik jūsų rankose.

 

Mikroautobusų nuoma Vilniuje, tarpmiestinis autobusas ar automobilis? Rinktis jums. Tereikia atsižvelgti į asmeninius poreikius ir nuspręsti, kuri transporto priemonė gali geriausiai juos patenkinti. Visos jos turi savitų privalumų, tačiau nebūtinai visos tinkamos būtent jūsų kelionėms. Linkime gražių ir smagių įspūdžių – neleiskite karantinui sugriauti mėgavimosi gamta ir gyvenimu.

Naujausi įrašai

Kategorijos