Nusipirkote naują automobilį? Patarimai jo priežiūrai

Jeigu kątik įsigijote automobilį, tikriausiai jau mąstote apie būdus, kaip jį kuo ilgiau išlaikyti geros būklės bei puikios išvaizdos. Laimei, šiandien tam rinkoje yra gausybė priemonių – poliravimo pasta, mašinų plovimo stotelės ir kitos. Vis dėlto, yra ir techninių dalykų, kuriuos vertėtų apžiūrėti nusipirkus automobilį. Taigi, trumpai aptarkime, į ką atkreipti dėmesį, jog jūsų automobilis atrodytų lyg naujas kuo ilgiau.

 

Ką apžiūrėti pirmiausia?

 

Labai svarbu, vos nusipirkus automobilį, patikrinti variklio skystį – ir patikrinti ne vieną kartą. Taip pat labai svarbu skysčio pripilti neperdaug bei tikrinti jo lygį variklyje mašiną pastačius ant lygaus paviršiaus.

 

Kitas svarbus dalykas yra patikrinti padangų oro slėgį prieš bet kokią ilgesnę kelionę – tai padaryti galite su tam specialiai skirtu prietaisu. Tikrinkite ne tik kiekvieną padangą atskirai, tačiau patikrinkite ir atsarginės padangos oro slėgį.

 

Be to, labai svarbu, jeigu nusipirkote panaudotą automobilį, reikia pakeisti svarbiausias jo dalis.

 

Plaukite mašiną

 

Tam, jog mašina kuo ilgiau atrodytų kaip nauja išoriškai, nepakanka poliravimo pasta paslėpti įbrėžimus. Mašiną plauti kiekvieną savaitę yra svarbu todėl, nes nuplausite ir kelio druskas, kurios gali padidinti rūdžių ant jūsų mašinos arkų ar kitų vietų.

 

Reguliari techninė apžiūra

 

Labai svarbu mašiną nuvežti techniniam patikrinimui kas du ir keturis metus. Jos metu būtinai reikia pakeisti automobilio variklio diržus, žarneles, taip pat svarbu keisti antifryzo skystį.

 

Kaip paslėpti išorinius apibraižymus?

 

Kuomet automobiliu jau važinėjate kurį laiką, tikriausiai pastebėjote ant savo automobilio išorės ne vieną įbrėžimą. Laimei, šiandien rinkoje galite rasti ne vieną priemonę, kuri gali padėti tuos trūkumus paslėpti. Poliravimo pasta yra vienas iš būdų. Tiesiog ja patepkite bet kurį įbrėžimą ar kitą mažą defektą ir galėsite džiaugtis nauju savo automobilio įvaizdžiu.

 

Taigi, jeigu įsigijote naują automobilį, nepamirškite, jog jo priežiūra yra ypač svarbu, jei norite, jog jis kuo ilgiau išliktų naujas. Prižiūrėkite jį ne tik iš techninės, tačiau ir iš išorinės pusės.

Naujausi įrašai

Kategorijos