Pasiruoškite gyvenimo nuotykiui: vestuvėms

Kiekviena pora tam tikru metu susimąsto apie galimą santykių sutvirtinimą: vestuves. Vienose kultūrose tai yra būtinas bendro gyvenimo pradžios žingsnis, o kitose tai ne tiek reikalingas, kiek mėgstamas ir laukiamas ritualas. Žinoma, svarbiausi atributai abiejose kultūrose išlieka vestuviniai žiedai.

Vestuvinių žiedų svarba

Šiomis dienomis įprasta matyti auksinį ar kitos medžiagos žiedą, besipuikuojantį ant bevardžio piršto. Tačiau taip buvo ne visuomet, ir net šiomis dienomis ne visos kultūros naudoja žiedus, siekdami pabrėžti savo neblėstančią meilę. Juk kai kurie, pavyzdžiui, vietoje žiedo naudoja tatuiruotes, pasirenka kartu pasodinti medį ar vietoje brangaus simbolio investuoti į namus, kelionę.

Tačiau daugelis, nusprendę pradėti vestuvinį gyvenimą, vis tiek pasirenka tam tikros formos ir spalvos žiedus, kurie dedami ant dešinės rankos bevardžio piršto (JAV kairės rankos). Prasidėjus žiedų tradicijai, jie buvo dedami ir ant nykščio, smiliaus, kai kuriais atvejais ant abiejų rankų pirštų. Sekant pagoniškomis tradicijomis, jie buvo puošti lapeliais, gėlėmis, tačiau sustiprėjus katalikų bažnyčios įtakai, vestuviniai žiedai tapo paprastesni.

Vestuvinio žiedo pasirinkimas

Besikeičiantys papročiai vis tiek paliko šį seną ritualą: dėtis vestuvinius žiedus ir taip prisiekti amžiną meilę. Tačiau šiomis dienomis smarkiai išaugo pasirinkimas. Tai galima matyti užsukus į „Fashion Gold“ svetainę. Čia vestuvinių žiedų yra ne tik klasikinių, bet ir modernių, su briliantais, kurie gali būti ir specialiai sukurti jų dizainerių. Tad aišku, kad pasirinkti žiedą gali būti kiek sudėtinga.

Kai rinksitės žiedus, specialistai padeda atkreipti dėmesį į šiuos veiksnius:

  • medžiagą: jei esate alergiški auksui, salone galima rasti ir žiedų iš kitų medžiagų;
  • norimą formą: nors paprastai vestuviniai žiedai būna lygūs, galite pasirinkti ir kiek gruoblėtesnius ar turinčius briliantus;
  • priedus: jei norite žiedo su briliantu, išsirinkite tokį, kuris geriausiai tiks prie jūsų asmenybės. Patinka prabanga? Rinkitės deimantus. Norite įdomesnio ir retesnio varianto? Tuomet tiks safyrai.

Jei sunku pasirinkti, kurie vestuviniai žiedai geriausiai tinka pagal jūsų būsimą gyvenimo nuotykį, visuomet galite pasikonsultuoti su juvelyrikos specialistai. Įsiklausę į jūsų poros santykių išskirtinumą, jie galės pateikti geriausiai tinkamus variantus.

Naujausi įrašai

Kategorijos