PATARIMAI, KAIP GERIAU IŠLAIKYTI IELTS

IELTIS – tai tarptautinis anglų kalbos egzaminas (angl. International English Language Testing System), galiojantis tiek JAV, tiek Europoje. Šio testo rezultatai galioja net 2 metus. IELTS kursai trunka 40 akademinių valandų. Šis laikas būna suskirstytas į 10 savaičių, 2 kartus po 2 akademines valandas. Tačiau net ir pasiruošus jiems, kartais pritrūksta žinių, kaip reaguoti tam tikroje situacijoje. Siekiant geresnių rezultatų, patarimai, kaip reiktų elgtis IELTS testo metu:

  • Nesigilink į detales, svarbiausia – esmė. Kartais taip nutinka, kad nežinant tam tikro žodžio kyla panika, kadangi išsigąstama, kad visa užduotis taps nebeaiški. Tačiau tik tik detalė, kadangi raktiniai žodžiai dažnai būna aiškūs, todėl vertėtų gilinkis tik į bendrą esmę. Jei ir tada tampa neaišku, imkis kitos užduoties ir grįžk tik viską atlikęs. Tokiu būdu bus sutaupysi laiko ir sau grąžinsi pasitikėjimą. IELTIS kursai tikrai duos patarimų, kaip tai atlikti.
  • Atlikus visas užduotis, pasitikrink savo atsakymus. Net ir nepadarius kažkurios, prieš pradedant ją daryti, pasitikrink savo rašybą ir gramatiką. Tokios klaidos, kaip netinkamai panaudota daugiskaita ar pamirštas žodis įtakos, kiek balų surinksi, todėl tam būtina pasilikti laiko ir kruopščiai pasitikrinti. Net ten, kur reikia surašyti raides kaip pateiktus atsakymus reikia dėmesio, kad jos nebūtų sumaišytos.
  • Nusiramink – tai tik testas! Kartais nuo įtampos ir nuovargio tampa panašu, kad šis testas įtakoja visą gyvenimą. Bet tai netiesa, tai ir lieka tik testu. Tu pats lemi ir sprendi savo ateitį, todėl net aplinkinių spaudimas neturėtų tavęs gąsdinti. IELTS kursai padės rasti būdų, kaip nurimti, kai kankina neramumas. Gal turi sėkmės tušinuką, ar kvėpavimo pratimai nuramina? Skirk tam dėmesio ir laiko. Tai kartais tampa nulemia rezultatus. Net ir paprastas pasitikėjimas savimi gali daug nulemti.

Knygos, testai ir kursai – tai tik dalis, kas padeda tinkamai išlaikyti IELTS testus. Vis dėlto susikoncentruoti tik į tai neverta, kadangi taip pat svarbu, ar gerai pailsėti dieną prieš testą, ar būsi gerai nusiteikęs bei būsi organizuotas testo metu. Paprastas laiko stebėjimas ir įvertinimas gali padėti neprarasti papildomų taškų. Vis dėlto tai tik testas, todėl nevertėtų dėl jo nerimauti.

Naujausi įrašai

Kategorijos