Patarimai planuojantiems įsigyti kontaktinius lęšius

Kontaktiniai lęšiai vis tobulėja, atsiranda naujų jų rūšių ir gamintojų. Net jeigu jau ilgą laiką juos nešiojate, pravartu vis pasidomėti apie naujienas susijusias su kontaktiniais akių lęšiais. Nesvarbu, ar parduodami lęšiai internetu ar parduotuvėje – prieš pirkdami apie juos pasidomėkite. Pateikiame patarimų, kaip juos išsirinkti.

Internetu ar parduotuvėje – kaip pirkti geriau?

 

Abu šie būdai gali būti puikus ir patogus pasirinkimas norint nusipirkti lęšius. Jeigu akių gydytojas jums priskyrė lęšius, tai tikriausiai taip pat nurodė, kokie jums tikti turėtų labiausiai. Žinoma, visada galite išsirinkti lęšius patys iš didelio jų asortimento ir internetinėje parduotuvėje, ir fizinėje.

 

Jeigu esate netoli optikos salono, žinoma, galite nusipirkti ir įsigyti lęšių joje. Optikoje dirbančių specialistų taip pat galėsite paklausinėti apie jų skirtumus. Visgi, jeigu parduotuvėje bus daug lankytojų, teks atstovėti visą eilę. Tai ypač nepatogu, jeigu yra daug klausimų turinčių klientų.

 

Lęšiai internetu – kitas būdas jų įsigyti. Daugelis teigia, kad taip įsigyti šį produktą yra daug patogiau. Sakoma, kad produktų aprašymai yra išsamūs, todėl net ir be individualios specialisto konsultacijos nesunkiai juos galima išsirinkti. Tuo pačiu galėsite pasiskaityti ir kitų jums naudingų prekių, pavyzdžiui, lęšių indelių, lęšių skysčių, akių lašų, aprašymus. Taip pat, perkant internetu jums nereikės išeiti iš namų ir, svarbiausia, nereikės laukti eilėje. Į namus jūsų naujieji lęšiai bus pristatyti itin greitai. Žinoma, svarbu išsirinkti patikimą kontaktinių lęšių pardavėją, kad įsigytumėte tik kokybiškus produktus.

 

Kokius lęšius rinktis?

 

Nepriklausomai nuo jūsų regos sutrikimo, galite pasirinkti, kaip dažnai norite keisti lęšius. Todėl jeigu nežinote, kokie parduodami lęšiai internetu ar parduotuvėje jums tinka labiausiai, pasakojame apie vienadienių ir mėnesinių lęšių skirtumus.

 

  • Vienadieniai. Šie lęšiai yra itin patogūs, o jų priežiūra – labai paprasta. Panaudoję juos vieną kartą juos išmetate ir kitą rytą įsidedate naujus. Tai reiškia, kad lęšiais rūpintis beveik net nereikia. Be to, nešiodami lęšius tik vieną dieną sumažėja bakterijų, virusų rizika, todėl išvengiama infekcijų. Svarbu žinoti, kad vienadienių lęšių negalima nešioti ilgiau nei parą.
  • Mėnesiniai. Šio tipo dažnai pasirenkami todėl, kad vienos jų poros užtenka visą mėnesį. Atkreipkite dėmesį, kad su lęšiais miegoti negalima, todėl vakare reikia juos išsiimti ir įdėti į specialų indelį su lęšių skysčiu. Todėl jų priežiūra yra šiek tiek sudėtingesnė, bet pastangų daug nereikalauja.

 

Kokių lęšių tipą beišsirinktumėte, prie jų pripratę jausitės gerai ir turėsite puikų regėjimą. Atsižvelkiteį savo poreikius, veiklas, pomėgius ir tada bus lengviau nuspręsti, kokių lęšių jums reikia.

Naujausi įrašai

Kategorijos