Romantiški pasipiršimo būdai

Vienas svarbiausių gyvenimo sprendimų yra pasirinkti, su kuo norėtumėte praleisti savo gyvenimą. Suradus tinkamą žmogų, tereikia sugalvoti, kaip tinkamai įprasminti santykius. Juk norisi to žmogaus paklausti originaliai, o didelę dalį pasipiršimo sudaro ir gerai parinktas sužadėtuvių žiedas.

Kaip tai padaryti?

Geriausias pasipiršimas – tai asmeniškas, romantiškas, ir, svarbiausia, įsimintinas pasiūlymas. Žinoma, kartais net ir ilgai pažįstant žmogų gali būti sunku nuspręsti, kokį būdą pasirinkti, kad pasipiršimas būtų nepamirštamas. Todėl norime Jums padėti: duosime kelias idėjas, kurias galėtumėte pritaikyti savo būsimai sužadėtinei ar sužadėtiniui:

  • Jei būsimai antrajai pusei itin patinka mokslas, galite didįjį klausimą užduoti jūsų mėgstamame muziejuje. Tai bus dar įsimintiniau, jei susitarsite su muziejaus darbuotojais, kad kortelę su klausimu ir žiedą įdėtų į ekspoziciją. Tuomet galėtumėte ateiti ir laukti, kol būsimoji sužadėtinė tai pastebės.
  • Jei patinka nuotykiai, galite apsimesti, kad einate kartu ieškoti lobių. Galite patraukti į dažnai lankomą mišką ar tam tikrą vietą, kur lauks paruoštas piknikas arba žinutė. Tai gali tapti ir orientacinėmis varžybomis, kur paliktumėte po kelias užuominas ir galiausiai paskutiniame taške lauktumėte jūs.
  • Jei abiem patinka filmai, įdomus pasipiršimo būdas yra sukurti filmo anonsą, kurio pabaigoje ir būtų paklausta.
  • Galite nupirkti itin laukiamą knygą, kurios pabaigoje būtų paslėptas sužadėtuvių žiedas. Pabaigus skaityti knygą, lauktų klausimas!

Svarbiausias atributas

Žinoma, paklausti yra svarbu, tačiau norint tai padaryti tinkamai, yra reikalingas gerai parinktas žiedas. Rinkdamiesi šį atributą, atkreipkite dėmesį į kelis veiksnius:

  • Dydis. Iš anksto išmatuokite bevardžio piršto dydį. Galite pasinaudoti jau turimu žiedu, kurį nešioja būsima sužadėtinė.
  • Stilius. Tai rinkite pagal tai, kas patinka: galbūt būsima antra pusė žavisi minimalizmu (tuomet reikėtų vengti didelių brangakmenių), o galbūt patinka įdomūs ornamentai?
  • Metalas. Koks metalas patinka labiausiai: auksas (baltas ar paprastas), sidabras?
  • Spalva: tai ypatingai svarbu, jei renkate tam tikrą brangakmenį.

Taigi ruošiantis pasipiršti, tikrai yra apie ką pagalvoti. Tikimės, kad šiuo įrašu, galėsite ne tik geriau sugalvoti, kaip paklausti, bet ir sugalvosite, koks sužadėtuvių žiedas geriausiai atitiks jūsų poreikius.

Naujausi įrašai

Kategorijos