Sekso prekių priežiūra

Norint paįvairinti savo lytinį gyvenimą, dažna pora pasitelkia įvairius sekso žaisliukus. Pastarųjų šiandien yra įvairių rūšių, tekstūrų ir formų, o kiekvieno žaisliuko priežiūra ir valymas skirtingas. Visgi, tam, kad šie tarnautų ilgai, tinkama šių erotinių prekių priežiūra yra itin svarbi. Tad kaip turėtų būti prižiūrimos konkrečios sekso prekės?

Baterijos

Trokštamas malonumas labai priklauso nuo pasirinktų baterijų galingumo. Jei nusipirkote įmantrų sekso žaisliuką, į kurį įdėjote silpno veikimo baterijas, malonumo šis nesuteiks tiek, kiek norėtumėte. Tad pirmas patarimas, atkreipkite dėmesį į tai, kokias baterijas naudojate, kad nereikėtų kaltinti gamintojų dėl neefektyvios erotinės priemonės. Taip pat, verta priminti, kad kurį laiką nenaudojant žaisliuko, pravartu baterijas laikyti išimtas.

Priežiūra

Jei jau nusprendėte įsigyti žaisliuką paįvairinti seksualiniam gyvenimui, nepamirškite, kad tokie daiktai privalo būti tvarkingai valomi ir prižiūrimi. Taip išvengsite galimų sveikatos komplikacijų. Svarbiausia – laikymas sausoje vietoje. Ilgą laiką sekso prekės nenaudojant, ji gali apsinešti dulkėmis. Todėl žaislą švariai nuvalyti svarbu ne tik po panaudojimo, bet ir prieš.

Valymui naudokite specialius sekso prekėms skirtus valiklius. Kritiniais atvejais tiks ir drungnas vanduo bei muilas. Visgi, atkreipkite dėmesį ar žaislas atsparus drėgmei. Kodėl tai svarbu? Bet koks daiktas, kuris patenka į mūsų organizmą privalo būti itin kruopščiai nuvalytas. Tai leis išvengti bakterijų patekimo į Jūsų organizmą.

Valymas pagal medžiagos tipą

Skirtingi sekso žaisliukai gaminami iš skirtingų medžiagų, tad ir jų priežiūra stipriai priklauso nuo to, ko iš sekso žaisliukas yra pagamintas.

  • Silikonas. Šios medžiagos priežiūra yra lengviausia. Dažniausiai reikalingas vos kelių minučių priemonės virinimas vandenyje. Tačiau silikoninis žaislas turi būti be elektroninių komponentų. Geriausia, jei apvirinus žaislui leistumėte nudžiūti natūraliu būdu.
  • Akrilas/plastikas. Svarbius šios medžiagos valymo komponentas – antibakterinis muilas ir šiltas vanduo. Akrilo ar plastiku dengtus žaislus būtina sterilizuoti, nes šios sekso prekės paviršius dažnai yra korėtas, todėl svarbu itin kruopščiai nuplauti.
  • Lateksas/guma. Iš šios medžiagos pagaminti sekso žaisliukai taip pat turėtų būti plaunami antibakteriniu muilu. Itin svarbu, kad muilo likučiai būtų kruopščiai nuplauti. Kitu atveju gali dirginti odą lytinių santykių metu.
  • Realistinės medžiagos. Šių medžiagų paviršius labai panašus į tikros odos paviršių. Šiuos plaudami venkite karšto vandens, naudokite antibakterinį muilą. Leiskite išdžiūti natūraliai.

Kada prekė naudoti nebetinkama?

Niekas nėra amžinas. Net ir sekso žaisliukai. Šių naudojimo trukmė dažnai priklauso nuo naudojimo intensyvumo. Tad prieš naudojant, kiekvieną kartą atidžiai apžiūrėkite savo prekę. Jei pastebėjote pelėsį, paviršiaus medžiagos pažeidimus, priemonės veikimas susilpnėjo arba nebeveikia visiškai net pakeitus baterijas, nebenaudokite žaislo. Nerekomenduotina taisyti sekso žaislų. Geriau keliaukite į erotinių ir sekso prekių saloną ir paieškokite naujo žaisliuko.

Naujausi įrašai

Kategorijos