Sugedo automobilis? Rinkitės tralo paslaugas

Važiavote ryte į darbą ir staiga sugedo automobilis? O gal esate kelionėje ir pritrūko kuro? Įvairiausių situacijų atsitinka kelyje. Tačiau nesijaudinkite! Šias problemas lengvai gali išpręsti traliukas Kaune ar kituose Lietuvos miestuose. Na, o žemiau pateikiame pagrindines priežastis, kodėl rekomenduojame rinktis tralo paslaugas.

Visada sulauksite pagalbos

 

Atsitikus kokiam nors gedimui kelyje, neteks ilgai laukti – šias paslaugas teikiantys asmenys greitai reaguoja į iškvietimus, o atvykę specialistai dirba efektyviai. Be to, drąsiai kreipkitės pagalbos bet kuriuo paros metu. Tralo paslaugas teikiantys specialistai yra pasiruošę padėti 24/7 ir visai nesvarbu ar tai darbo diena, ar savaitgalis.

 

Platus paslaugų pasirinkimas

 

Paprastai tralo paslaugas teikiančios bendrovės siūlo tokias paslaugas kaip:

 

  • techninė pagalba kelyje
  • automobilių pervežimas į reikiamą vietą
  • kuro atvežimas
  • transporto priemonės ištraukimas iš griovio
  • automobilio užvedimas
  • pagalba užklimpusiam automobiliui

 

Kadangi Lietuvoje yra nemažai bendrovių siūlančių tralo paslaugas, kiekvienoje iš jų tikėtina, jog rasite ir čia nepaminėtų. Yra atvejų, kuomet siūlomas net trijų automobilių transportavimas vienu metu.

 

Pagalba ne tik automobiliui

 

Traliukas Kaune ar kitame mieste gali suteikti pagalbą ne tik transporto priemonei. Pavyzdžiui, kai kurios šias paslaugas teikiančios įmonės, sugedus automobiliui ar šiam patekus į avariją, pasiūlo pervežti į reikiamą vietą ne tik transporto priemonę bet ir jos keleivius. Tokiu būdu klientams nebereikia rūpintis papildomai, kaip be automoblio grįžti namo ar nuvykti į kitą reikiamą vietą.

 

Išties šis variantas labai patogus – taip sutaupoma nemažai laiko ir pinigų. Kodėl? Na, įsivaizduokite, jeigu tektų pagalbos į artimuosius šie užtruktų nemažai laiko kol atvažiuotų jūsų pasiimti. Be to, jūs galbūt jūs randatės kitame Lietuvos gale nei šie arba oro sąlygos yra labai prastos, tuomet tikrai nėra gera idėja laukti vidury kelio be automobilio, kol pas jus kažkas atvažiuos. O taip pat tai ir pigesnis variantas nei kviestis taksi, ypač jei esate kitame mieste nei jūsų namai.

 

Tad važinėkite ramiai, o jei kelyje atsitiks kažkas netikėto traliukas Kaune pasiruošęs jums padėti.

Naujausi įrašai

Kategorijos