Šviestuvai Šiauliuose – kad saulės mieste nepritrūktų šviesos!

Šviestuvų pasirinkimas šiandien yra ypač didelis. Ką jau kalbėti apie šviestuvų salonus, kuriuose asortimento galima rasti pačio įvairiausio. Šiauliai – vienas iš didžiųjų Lietuvos miestų, kuriuose tikrai galima rasti ne vieną prekybos vietą, kurioje galima įsigyti norimą šviestuvą. Simboliška, tačiau Šiaulius daugelis netgi vadina saulės miestu. Tiesa, net ir ten gyvenantiems kartais kyla poreikis atsinaujini namus, rasti šiuolaikiškus šviestuvus ir jais papuošti būstą. Tad kur ieškoti ir kokius šviestuvus pirkti Šiauliuose?

Pasirinkimas didelis, poreikiai – keli pagrindiniai

Paprastai, žmogus ieškodamas šviestuvo namams tikisi vieno iš dviejų dalykų:
– Suteikti namams daugiau šviesos
arba
– Suteikti namams akcentinę detalę, papuošti būstą išskirtiniu dekoro elementu.

Tiek vienu, tiek kitu atveju šviestuvo dizainas, formos, spalvos yra svarbios ir į šviestuvų modelį reikia atkreipti dėmesį. Koks šviestuvas kabės jūsų namuose rinktis jums, tačiau bene populiariausi šviestuvai Šiauliai, Kaunas, Vilnius ar bet kuris kitas miestas tai bebūtų išlieka:

– Paprastos elektros lemputės ant laido. Rodos, visiškai elementaraus dizaino šviestuvai praktiškai gali būti pritaikomi tiek minimalistiniame, tiek futuristiniame, tiek vintažinio stiliaus interjere. Be to, jų pakabinimas yra visiškai paprastas, o derinti tokius šviestuvus vieną su kitu gali būti taip pat visai nesudėtinga.
– Balti burbulų gaubtai. Ne ką mažiau populiarūs šviestuvai, kuriuos dažnai perka ir klientai įvairiuose Šiaulių šviestuvų salonuose yra didelius burbulus primenantys šviestuvų gaubtai ant dažniausiai metalinio rėmo. Šviestuvų gaubtai paprastai pasirenkami balti, pagaminti iš specialaus stiklo. Per tokius šviestuvus šviesa skaidosi itin gražiai, tolygiai.
– Šviestuvai Šiauliai ar kitas Lietuvos miestas taip pat turi nemažai geometrinių formų šviestuvų, ar įspūdingų ažūrinių elementų turinčių šviestuvų. Jie taip pat šiuo metu yra labai paklausūs dėl lengvo priderinamumo, praktiškumo, estetiško ir šiuolaikiško dizaino.

Ekoliumeno šviestuvų salonas Šiauliuose

Ieškantiems šviestuvo namams ar biurui, kartais prireikia ir pagalbos, mat nemažas pasirinkimas kartais priverčia suabejoti ir pasimesti tarp daugybės variantų. Tokiu atveju Šiauliuose, Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje įsikūrusių šviestuvų salonų Ekoliumenas specialistai gali patarti ,,atsipainioti“. Jūsų namams tinkamiausi šviestuvai bus parinkti tikrų profesionalų, įvertinus tiek poreikius, tiek išskirtinius norus.

Naujausi įrašai

Kategorijos