Teigiami atsiliepimai apie kliniką masina apsilankyti

Kiekvienas nori jaustis gražus, išlikti kuo ilgiau jaunatviškas. Vis tik, odos problemos dažnai gadina ne tik estetinį vaizdą, bet tuo pačiu mažina pasitikėjimą savimi. Siekiant spręsti šią problemą, nemažai žmonių jaunystės grožio eliksyro recepto ieško interneto platybėse, bando įvairiausius metodus, kol nusprendžia, kad galbūt veiksminga būtų nukeliauti pas specialistus. Kauniečiai rekomenduoja lazerinė kliniką laikinojoje sostinėje. Tad šįkart nusprendėm užsukti ir patikrintu, kokie ten reikalai.

Maloniai nuteikianti atmosfera

Būna, kai užeini į kliniką ir iškart pasijauti ramus, vietoj ir laiku. Taip buvo ir čia. Klinikos „Era Esthetic“ atsiliepimai paliekami svečių ir pacientų knygoje. Pavarčius ją pamatėme, kad daugelis jų čia grįžta reguliariai. Nusprendėme pasigilinti išsamiau ir pastebėjome, kad pirmiausia svarbiausias klinikos prioritetas – malonus ir draugiškas bendravimas. Tai nuteikia pacientus pozityviai, jie jaučiasi ramesni, o nuoširdžios personalo šypsenos iš tiesų palieka įspūdį.

Nemažai kauniečių kalba ir apie gražius raminančius vaizdus pro langą, tačiau daug labiau akcentuoja gydytojų profesionalumą. Didžiulis skiriamas dėmesys, nuoširdumas ir paprasčiausias išklausymas – jau vien tai skatina pasitikėti. Atvirkščiai nei daugelyje klinikų, kur dažniausiai vos pamačius žmogų ir užvėrus kabineto duris prasideda siūlymai, kaip būtų galima spręsti problemą, čia pirmiausia išklausoma, ko atvykusiam žmogui reikia. Pasidomima, kas buvo daryta iki šiol, ką norima pakeisti, ko tikimasi ir ko siekiama išvengti. Kai toks dėmesys, nenuostabu, kad apsilankiusių „Era Esthetic“ atsiliepimai tokie pozityvūs, o rekomendacijos sklinda iš lūpų į lūpas.

Pirmiausia apsilankykite

Iš tiesų, pats paprasčiausias būdas paskleisti žinią apie vietą, kuri Jums patiko, papasakoti apie tai draugams. Ir ne tyliai ar pašnibždomis, o garsiai. Lazerinės procedūros vis dar apipintos įvairiausiais gandais, stereotipais ir nepagrįstais komentarai, kurie neleidžia tinkamai įvertinti vienokios ar kitokios medicinos įstaigos. Tačiau iš tiesų, tereikia nueiti ir patiems patikrinti – ar tikrai yra taip, kaip sako dauguma.

Nuomonę formuoti labai lengva, tereikia šnibžtelėti kokį nors nepagrįstą faktą, o jau toliau jis labai greitai nukeliaus. Todėl tai mus ir paskatino apsilankyti ir patikrinti. Ir pasirodo, kad klinika, jauki, paprasta, draugiška, o svarbiausia – pilna profesionalių ir tikrai labai rimtai į savo darbą žvelgiančių gydytojų.

Teigiami „Era Esthetic“ atsiliepimai skatina apsilankyti ir jaunas, ir vyresnes. Ir depiliacijai, ir jauninimo procedūroms. O kas gali būti geriau už profesionalumą, nuoširdumą ir rūpestį?

Naujausi įrašai

Kategorijos