Turbinų remontas – kaip pasirinkti?

Sugedus variklio turbinai neretai ištinka galvos skausmas. Kaip daryti? Ką daryti? Kuo pasikliauti? Šie ir panašūs klausimai pereina per mūsų mintis. Ir viso šio dalyko kaltininkė – sugedusi turbina. Todėl patariame jas prižiūrėti, o nelemto gedimo atveju nelaukti ir skubėti tvarkyti. Būtent dėl to turbinų remontas itin svarbu.

 

Kas ta turbina?

 

Turbokompresoriai arba ,kaip labiau mėgsta vadinti automechanikai, turbina yra variklio detalė Jų būna dviejų tipų: fiksuotos arba kintamosios geometrijos mentėmis ir dvigubi. Vieni senesni (fiksuotos), kiti naujesni (kintamos). Todėl ir skiriasi jų priežiūros kainos. Pirmuosius prižiūrėti pigiau ir paprasčiau, antruosius sudėtingiau ir brangiau.

Trečiasis tipas – dvigubi, yra dviejų pirmųjų sąjunga. Jos veikimas priklauso nuo variklio veikimo. Jei variklis veikia žemesnėmis apsukomis – įsijungia mažesnio diametro, veikiant didesnėms apsukoms – veikia didesniojo diametro. Taip pasiekiamas efektyvus turbokompresoriaus darbas.

 

Kodėl jos genda?

 

Turbinos genda dėl įvairių priežasčių. Todėl turbinų remontas – svarbu. Skaitykite daugiau apie jį šiame puslapyje: https://www.salvis.lt/turbinu-remontas. Nenumokite į tai ranka. O genda jos dėl intensyvaus naudojimo, ar prastos variklio priežiūros. Pasikonsultuokite su specialistai, išsiaiškinkite kaip prižiūrėti variklį. Na, o jei nepavyko, atidžiai išsirinkite vietą, kurioje variklį (ar turbiną) jums sutvarkys kokybiškai.

Trumpai pristatome turbokompresorių gedimų, kurių būna įvariausių: nuo fiksavimo žiedelių ar slydimo guoliukų susidėvėjimo iki korpuso įtrūkimų.

 

Kaip ir kur tvarkyti?

 

Turbinų remontas gali būti atliktas daugumoje serviso vietų. Tačiau rekomenduojame rinktis atidžiau ir pasidomėti. Visgi, nesinori, kad jūsų variklis būtų sugadintas. Dauguma serviso paslaugas teikiančių paslaugų vietų turi atsiliepimų skiltis. Arba savo puslapiuose arba kitose komentarų platformose – pasidomėkite. Kartais galite rasti įdomių komentarų.

 

Kaip pasirinkti?

 

Labai svarbu pasirinkti tinkamą vietą. Atsižvelkite į komentarus, atsiliepimus. Turbinų remontas gana dažna procedūra, todėl ją rasite. Jei pažįstate asmenų, kurie naudojosi tam tikrų servisų, apie kuriuos galvojate ir jūs, paslaugomis, pabendraukite su jais. Išsiaiškinkite. Tai itin svarbu, ir tai padės jūsų variklio turbokompresoriui išlikti ilgai veikiančiu ir kokybišku.

Taigi, renkantis kur taisyti turbokompresorių atidžiai pasidomėkite, kur tai atliks kokybiškiausiai. Atlikite savo „namų darbus“, paskaitykite, visgi interneto laikais gyvename, daug informacijos randama žiniatinklyje.

Naujausi įrašai

Kategorijos